Відновлені запчастини RENAULT TRUCKS

Ваші гроші знають свою ціну

Краща гарантія Вашої безпеки

Вибираючи запчастини Renault Trucks з серії «Відновлені запасні частини», Ви приймаєте зважене рішення. Товари з цієї серії мають міжнародну гарантію терміном в 1 рік і необмежений пробіг на цей період.

Ціна і надійність

Купуючи відновлену запчастину, яка коштує до 50% дешевше нової, Ви отримуєте продукт з такими ж показниками. Терміни служби даної запчастини, надійність і швидкість роботи Вашого авто залишаться такими ж.

Гарантія якості

Всі запасні частини, які виходять з ладу, систематично замінюються новими, оригінальними запасними частинами Renault Trucks. Продукція з серії «Відновлені запасні частини» проходить процес відновлення в заводських умовах, для чого використовуються ті ж технологічні процеси, що і при виготовленні нових запасних частин. Відповідно, відновлені запасні частини мають ті ж якісні характеристики, що й нові запчастини.

Ідеально організована система логістики однаково ефективна як для доставки нових запасних частин, так і запасних частин з серії «Відновлені». Це зводить до мінімуму час очікування замовленої Вами запасної частини.

Спектр продукції з серії «Відновлені запасні частини» досить широкий. Вам доступні відновлені комплекти інжекторів, водяні помпи, осушувачі, стартери і багато іншого.