Trucker Apps

«РеноТракс» тепер і в мобільному…

ОЗНАЙОМТЕСЯ З МОБІЛЬНИМИ ПРИКЛАДНИМИ ПРОГРАМАМИ «РЕНО ТРАКС»

TRUCKSIMULATOR

Renault Trucks TruckSimulator

Автомобілі Renault Trucks – це ваші надійні помічники у таких сферах діяльності, як Магістральні Перевезення, Важке Будівництво, Будівництво та Перевезення.

Відкрийте для себе гаму автомобілів Renault Trucks, створену саме для цих видів професійної діяльності:

  • Магістральні Перевезення: керуйте Renault Trucks T або Renault Trucks T High на максимально можливій комерційній швидкості з мінімально можливими витратами палива.
  • Важке Будівництво: керуйте Renault Trucks K, слідкуючи, щоб ваш вантаж було доставлено в цілості.
  • Будівництво: керуйте Renault Trucks C Cab 2,5m або Renault Trucks C Cab 2,3m, слідкуючи, щоб ваш вантаж було доставлено в цілості.
  • Перевезення: керуйте Renault Trucks D Wide Cab 2,3m, Renault Trucks D Cab 2,1m або Renault Trucks D Cab 2m, доставляючи посилки за призначенням із дотриманням обмежень швидкості у відповідних зонах.

OPTIMUM MAGAZINE

ПЕРШИЙ ЦИФРОВИЙ ЖУРНАЛ ВІД КОМПАНІЇ RENAULT TRUCKSЧитачі Optimum відтепер можуть знайомитися зі своїм журналом на iPad на 18 мовах.

Цифрова версія журналу OptimumMagazine пропонує більш збагачений зміст: відеоролики, панорамні зображення з можливістю розвертання на 360°, віртуальні огляди, інтерактивні анімовані елементи.
Увесь зміст доступний для перегляду без підключення до мережі після завантаження нового випуску журналу до спеціального застосунку.
Було змінено посторінковий формат та зміст для забезпечення інтуїтивної зрозумілості та зручності для читання на планшетах.

Optimum Magazine – це безкоштовний застосунок доступний в AppStore.

 

ECOCALCULATOR

EcoCalculator дозволяє вирахувати викиди СО2 та NOх для кожного автомобіля та кожного пробігу

EcoCalculator дозволяє вирахувати викиди СО2 та NOх для кожного автомобіля та кожного пробігу.

Результати будуть відображені в кілограмах, а також у г/тоннах/км.

Результати моделювання ви зможете зберегти та надіслати електронною поштою своєму кореспонденту.

 

TRUCK FUEL ECO DRIVING

Узнайте о принципах экономичного вождения автомобиля Renault Trucks T.

Узнайте о принципах экономичного вождения автомобиля Renault Trucks T.

Решайте различные задачи в городской среде и на второстепенных дорогах в точное время. Вам нужно будет получить наименьший расход топлива и наиболее высокую коммерческую скорость.

 

ФОТОАЛЬБОМ ВОДІЇВ «РЕНО ТРАКС»

Фотогалерея «Рено Тракс» дозволяє переглядати фотографії водіїв вантажівок «Рено Тракс». Завантажуйте фото, голосуйте за улюблене фото, вибирайте найкращу фотографію місяця та шукайте фотографії за географічним положенням...

Фотогалерея «Рено Тракс» дозволяє переглядати фотографії водіїв вантажівок «Рено Тракс».

Завантажуйте фото, голосуйте за улюблене, вибирайте найкращу фотографію місяця та шукайте фотографії за географічним положенням…

 

RENAULT TRUCKS RACING

Перегони «Рено Тракс» — це гра-симулятор водіння з високою роздільною здатністю відео для пристроїв iPad, у якій можна керувати перегоновою вантажівкою «Рено Преміум» потужністю більше 1000 кінських сил на швидкості 160 км/год, змагаючись із 5 суперниками. На вибір доступні:

  • 3 різні траси
  • 3 рівні складності
  • режим навчання, режим перегонів, режим змагань
  • 8 перегонових автомобілів «Рено Преміум» (3 віртуальні моделі справжніх автомобілів «Рено Тракс» із технологією MKR та 5 інших перегонових автомобілів «Рено Преміум»)

 

МЕРЕЖА «РЕНО ТРАКС»

Мережа «Рено Тракс» — це найпростіший спосіб знайти найближчого до вас партнера «Рено Тракс» з понад 1400 закладів. Ви можете знайти партнера поруч з тим місцем, де ви зараз знаходитесь, або скористатися функцією пошуку в цій програмі.

 

NAV’TRUCK

Перше застосування GPS для спеціальної навігації вантажівок з використанням голосового супроводу iPhone. NavTruck враховує обмеження для транспорту, що перевозить особливі вантажі.

 

TIME BOOK: ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ЧАСУ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ XXI-ГО СТОЛІТТЯ

Водії-далекобійники зазвичай записують свій різний час керування автомобілем у спеціальний журнал. Сьогодні компанія Renault Trucks пропонує їм замінити свій журнал на... смартфон iPhone завдяки новому додатку Time Book. Протягом доби водій реєструє свій різний час керування автомобілем та відпочинку. При наближенні максимальної тривалості часу надходить попередження. У кінці зміни ці дані знаходяться у розпорядженні водія у формі електронного файла.Водії-далекобійники зазвичай записують свій різний час керування автомобілем у спеціальний журнал.

Сьогодні компанія Renault Trucks пропонує їм замінити свій журнал на… смартфон iPhone завдяки новому додатку Time Book.
Протягом доби водій реєструє свій різний час керування автомобілем та відпочинку.
При наближенні максимальної тривалості часу надходить попередження.
У кінці зміни ці дані знаходяться у розпорядженні водія у формі електронного файла.

 

DELIVER EYE

Як водій може довести своєму менеджерові, що доставив вантаж у пункт призначення із запізненням через те, що застряг у пробці? Якщо було завантажено вже пошкоджені товари, як це пояснити клієнтові, що їх приймає? Відповіддю є Deliver Eye.