Renault-trucks: Продаж вантажівок в Україні

У нас ви можете офіційно придбати вантажівку Рено і скористатися всіма перевагами офіційного сервісу!

Нове покоління вантажівок Renault:

EURO 6: Тягачі (магістральні перевезення, серія T)
EURO 6: Будівельні вантажівки EURO (важке будівництво, серія K)
EURO 6: Будівельні вантажівки (легке будівництво, серія C)
EURO 6: Міські вантажівки (дистрибуція, серія D)

Попереднє покоління вантажівок Renault

EURO 5: Тягачі (магістральні перевезення, серія T)
EURO 5: Будівельні вантажівки (важке будівництво, серія K)
EURO 5: Будівельні вантажівки (легке будівництво, серія C)
EURO 5: Міські вантажівки (дистрибуція, серія D)

Вантажiвки за призначенням:

ТЯГАЧІ, АВТОПОЇЗДА
ПРОМИСЛОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАЖКИХ ВАНТАЖІВ
ЦИСТЕРНИ, ПЕРЕВЕЗЕННЯ РІДИН
ЦЕМЕНТОВОЗИ, ПЕРЕВЕЗЕННЯ БЕТОНУ
БУДІВЕЛЬНІ ВАНТАЖІВКИ, САМОСКИДИ
КОМЕРЦІЙНІ ВАНТАЖІВКИ

Вантажівки Рено – потужна вигода

Вантажівки Рено довгі роки вважаються надійними та високотехнологічними. Це підтверджують останні моделі Рено – технології нового покоління та надійність минулих рішень.

Рено Тракс — дилер автокомпанії Renault в трьох областях: Харківській, Сумській, Полтавській. Лише в нашому центрі ви зможете придбати нові та вживані вантажні авто Рено прямо з заводу. Будьте впевнені в найкращих умовах придбання та надійності свого автопарку.

Вантажівки Рено нового покоління

Вантажівки Рено використовуються у багатьох напрямках діяльності:

 • будівельні роботи
 • перевезення на близькі та дальні відстані
 • доставка товарів в межах міста
 • гірнодобувні розробки
 • агрономіка та фермерство
 • спецтехніка для профільних задач

Список далеко не повний, тому що Рено блискуче показують себе в будь-яких. Особливий успіх наші вантажівки мають у двох сферах:

Транспортування вантажів

Вантажні автомобілі Рено створені кращими інженерами, протестовані кращими пілотами та перевірені кращими водіями на реальних дорогах. Техніки та аналітики компанії роками збирають інформацію від професійних водіїв, обробляють результати та втілюють у життя ваші побажання. Саме так створюються нові моделі Рено.

Кращим прикладом можна вважати тягачі Renault – надійні та економічні. Техніки з кожним поколінням покращують всі характеристики і саме в тягачах Рено втілені передові здобутки:

 • Економічний двигун. Нові мотори створені метою знизити споживання не залежно від умов експлуатації. В цьому допоможуть нові блоки управління, допрацьована паливна система та використання сучасних технологій.
 • Увага до екології. Як система випуску, так і двигун розроблені у відповідності до норм викидів вуглекислого газу і вважаються одними з «найзеленіших» у світі.
 • Піклування про водія. Всі деталі салону, підвіски, рульового управління та систем стабілізації розроблені за сприяння водіїв та згідно побажань власників вантажівок. Тому тягачі Рено залишаються комфортними як без навантаження, так і під великою вагою вантажу.

Вантажівки для будівництва

Будівникам потрібна витривалість та надійність впродовж довгого часу. Автомобілі працюють на межі можливостей, тому вимоги дуже високі. І будівельні вантажівки Renault відповідають цим вимогам.

 • Великі вантажі. Як надважкі Рено, так і моделі для змішаних задач легко впораються з транспортуванням будь-якої ваги на будь-які відстані.
 • Безвідмовна витривалість. Коробка передач та підвіска створені для важких умов, а потужні двигуни здатні «витягнути» вантажівку під ухил.
 • Впевненість у роботі. Це – головна риса Рено серед інших вантажівок. Надійність наших авто вже підтверджена тисячами водіїв у світі.

Рено Тракс – офіційний партнер

Рено Тракс офіційно представляє компанію у трьох областях. Ми отримали такий рівень довіри завдяки високим професійним навикам та відмінній роботі за декілька років. Наші спеціалісти швидко знайдуть кращий варіант для вашого бізнесу та допоможуть у будь-якій ситуації.

Всі вантажні автомобілі Рено мають гарантійний строк від заводу. Ми, в свою чергу, можемо запропонувати додаткові умови обслуговування на вигідних умовах на різні терміни. Більш детально про ці послуги ви можете дізнатися у менеджерів Рено Тракс. Ми гарантуємо найкращі умови для розвитку як приватних осіб, так і бізнесу.

Наші переваги

При покупці вантажівок в дилерському центрі Рено Тракс ви отримаєте всі відповідні документи. Також ми надамо завірені сертифікати якості від Renault. Як офіційний представник компанії, ми в будь-який час перевіримо та відремонтуємо ваше авто за стандартами компанії.

Кожен клієнт під час придбання вантажівки зможе відразу вибрати вигідний пакет додаткових сервісних послуг та замовити контракт на обслуговування автомобілю. Під час ремонту ми використовуємо лише оригінальні запасні частини, що також мають супровідні документи.