ФАРБУВАННЯ

 

Автоемалі, лаки і фарби, комп’ютерний підбір автоемалі, аерографія

ТОВ «Автомобільна компанія «Авто-Лакцентр» пропонує послуги фарбування легкових і вантажних автомобілів, автобусів, трамваїв, тролейбусів та інших транспортних засобів. Також ми виконуємо роботи з фарбування металоконструкцій, виробів із пластику, алюмінію та інших матеріалів. Тощо, ми займаємося продажем автоемалей та автолаків.

На фото — продукція провідних лако-фарбових фірм-виробників і комп’ютерний підбір кольору.

Фарбування автомобілів, інших одиниць транспорту і конструкцій, проводиться автоемалями провідних фірм-виробників лакофарбової продукції Sikkens, а також Debeer. При цьому, комп’ютерний підбір кольору проводиться безкоштовно.
У нас Ви можете отримати кваліфіковану індивідуальну консультацію професіоналів або придбати автомобільні фарби і лаки.

На фото — широкий асортимент автоемалей MOTIP в аерозолях.

Продаж автоемалей MOTIP в аерозолях.
400 мл аерозолі акрилової фарби, в т.ч. для кольорів «металік», упаковки лаку з пензликом для ліквідації невеликих ушкоджень. Ви зможете підібрати фарбу до всіх моделей автомобілів провідних фірм світу. Підбір потрібного кольору за допомогою колірного віяла (палітри) або таблиці, навіть якщо заводський колір невідомий.

Аерографія — ми також можемо нанести на Ваш автомобіль високоякісний малюнок будь-якої складності.
Телефонуйте: підбір і продаж автоемалей в Харкові, тел. +38 057 343-94-97

Працівниками нашої фірми було проведено фарбування трактора моделі 17022 заводу ХТЗ, який був спрямований на сертифікацію в Німеччину в місто Ганновер і отримав сертифікат якості ISO 9001 згідно зі світовими стандартами.
На фото — малярний фарбувальний цех ТОВ «Автомобільна компанія «Авто-Лакцентр»

Також нами було виконане фарбування дизель-поїзда Харківської залізниці, який посів перше місце на виставці, що відбулася в жовтні 2000 року в місті Києві. Після чого була виконана зовнішня і внутрішня обробка вагона-ресторану і плацкартного вагону, які були представлені на виставці в грудні 2002 року в місті Києві, на якій фарбувані нами вагони відзначили найкращими.
На фото — наша робота (фарбування автобусу ФК «Республіка»)