Поліровка та хімчистка грузових авто

 

Автоматична мийка вантажних машин і автобусів

ТОВ «Автомобільна компанія «Авто-Лакцентр» надає послуги спеціальної автоматичної мийки вантажних автомобілів, автобусів і мікроавтобусів. Час автоматичної мийки від 5 до 10 хв. в залежності від обраної Вами програми. Автомийка працює цілодобово за готівковий і безготівковий розрахунок.

Автомийка Рено Тракс

Дилерський центр Рено Тракс пропонує повний комплекс послуг мийки та чистки вантажівок, автобусів, іншого транспорту. Наші роботи включають:

Мийка вантажівок

Проведення автомобілю через спеціальний бокс з автоматичними очищувачами та омиванням. Бокс та все обладнання є сертифікованим на заводі Рено та допущене до використання для будь-яких вантажівок.

Автоматичні щітки для очистки створені із спеціальних полімерів та не шкодять фарбовому покриттю автомобіля.

Мийка з використанням додаткових засобів

Ви можете замовити мийку з використанням спеціального автомобільного шампуню для вантажівок та автобусів. Це гарантує очистку не тільки звичайного забруднення, але і старого бруду.

Мийка активною піною

Найефективніший спосіб відмити вантажівку — замовити мийку з активною піною. Завдяки спеціальному складу та властивостям піна видалить навіть той бруд, котрий може залишитись після використання автомобільного шампуню.

Ми рекомендуємо цей спосіб для вантажних автомобілів дальнього слідування та будівельного транспорту.

Мийка коліс

Саме в колесах накопичується більше всього бруду та каміння. Щодо вантажівок — зайва вага бруду може серйозно вплинути на балансування коліс та погіршити керованість. Ми рекомендуємо замовити мийку коліс при кожному візиті на автомийку Рено Тракс.<

Також не варто забувати про зовнішній вигляд авто. Вантажівка виглядає набагато краще з чистими колесами — що безперечно підвищить настрій водію.

Покриття воском

Воскування кабіни та кузову особливо стане у нагоді дальнобійним вантажівкам та комерційному транспорту. Якщо ви хочете здобути повагу партнерів — попіклуйтесь про зовнішній вид вантажівок у своєму автопарку.

Воскове покриття не тільки покращить візуальний стан, але й подовжить термін служби фарбувального покриття. Ми використовуємо спеціальний віск для вантажівок, котрий відштовхує воду, пил та створює захисну плівку поверх фарби.

Термінова мийка вантажівки

Водії рахують кожну хвилину, і ми це розуміємо. Саме тому автомийка Рено Тракс пропонує послугу термінової мийки кузову та салону.

Наші спеціалісти гарантовано встигнуть закінчити мийку до встановленого терміну і повідомлять вас про дострокове завершення очистки автомобіля.

Переваги автомийки Рено Тракс

Рено Тракс використовує лише оригінальне обладнання для чистки та мийки автомобілів. Всі хімічні засоби на автомийці пройшли офіційну сертифікацію та не нашкодять автомобілю.

Спеціалісти автомийки добре знають конструкцію вантажівок, тому зможуть видалити бруд навіть на деталях, про які забувають самі водії вантажівок. Ми гарантуємо чистоту вантажівки та якість проведених робіт.

Послуги автоматичної мийки:

  • Програма 1 — Мийка кузова із шампунем, мийка коліс
  • Програма 2 — Мийка кузова із шампунем, мийка коліс, сушка
  • Програма 3 — Мийка кузова із шампунем, мийка коліс, покриття воском, сушка
  • Програма 4 — Мийка кузова активною піною із шампунем, мийка коліс, сушка
  • Програма 5 — Мийка кузова автомобіля піною із шампунем, мийка коліс, покриття воском, сушка
  • Термінова мийка — кузова автомашини, салону автомашини