РЕХТУВАННЯ ВАНТАЖІВОК

IMG_1078IMG_1081IMG_1079

Рихтовка вантажівок

Сервісний центр Рено Тракс пропонує повний список робіт для відновлення та рихтовки кузову чи кабіни вантажівок. Наші спеціалісти можуть виконати наступні роботи:

Ремонт кузову

Одна с найбільших проблем — пошкодження не тільки кабіни, але й рами та інших елементів кузову. Спеціалісти Рено Тракс якісно відремонтують пошкоджені дулянки та повернуть автомобілю заводський стан.

Відновлення геометрії кузову

Невеликі пошкодження та вм’ятини не несуть великої шкоди, але все ж мають бути виправлені. Зовнішній вигляд вантажівки багато говорить як про водія, так і про компанію. Пошкоджена кабіна може викликати сумніви у якості перевезення вантажу, тому ми рекомендуємо звернутися до центру Рено Тракс та виправити деформацію.
Окрім того, будь-які викривлення поверхні руйнують фарбу та стануть осередком розповзюдження іржі. В подальшому ремонт такої ділянки обійдеться дорожче.

Зварювальні роботи

При відновленні чи ремонті майже завжди проводяться зварювальні роботи. Саме від якості обладнання та навиків майстра залежить довговічність вантажівки.
В сервісному центрі Рено Тракс ми використовуємо лише сучасне сертифіковане зварювальне обладнання, а всі майстри мають великий досвід робіт з будь-якими частинами кабіни та кузову.

Рихтовка навісних деталей

Пошкодження навісних деталей — найкращий з можливих наслідків аварій. Завдяки навісним частинам сама вантажівка лишиться неушкодженою, в багатьох випадках — навіть фарба залишиться без подряпин.
Ми швидко відновимо всі пошкодження підвісного обладнання та встановимо всі елементи на місце.

Ремонт бамперу

Пошкодження переднього бамперу вантажівки — найрозповсюдженіша проблема. Причиною може бути як аварійна ситуація на дорозі, так і каміння з-під коліс автомобілів попереду. Старі моделі вантажівок переважно мають металевий бампер — надійний, але занадто важкий. Сучасні моделі оснащені композитним бампером з чередуванням металевих та пластикових частин. Подубна конструкція позитивно впливає на керованість, але сильніше руйнується під впливом дорожних умов.
В СТО Рено Тракс майстри швидко та якісно відновлять до заводського стану як цільнометалеві бампери, так і пластикові. Всі роботи ведуться згудно рекомендаціям виробника.

Заміна пошкоджених частин кузову

В деяких випадках ремонт чи рихтовка ділянок кабіни та кузову вже неможлива через сильне ушкодження чи корозію ділянки. В таких випадках майстри Рено Тракс проведуть заміну пошкодженої поверхні та відновлення геометрії до заводського стану.
Роботи по заміні частин кузову виконуються з дотриманням вимог виробника.

Поліровка та підготовка поверхні перед фарбуванням

Фарбувальні роботи — завершення всіх оновлень та ремонту вантажівки. Від якості нанесення фарби та якості самої фарби залежить подальший стан кабіни, кузову, інших деталей.
Для всіх робіт ми використовуємо офіційне обладнання з сертифікатом якості та заводську фарбу від Рено. Для абсолютної відповідності кольору майстри Рено Тракс використовують засоби комп’ютерного аналізу фарби.