ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

ОригінальніВідновлені

Каталог оригінальних запасних частин

Запчастини Рено Тракс

В дилерському центрі Рено Тракс ви можете придбати будь-які запчастини для свого автомобіля. Ми маємо власний склад запчастин, тому будь-яке замовлення буде виконано в найкоротші строки.

Оригінальні запчастини Рено

Оригінальні запчастини виготовлені на заводі Рено та доставлені в Україну напряму. Всі запчастини мають відзнаку «Approved Parts» яка дає додатковий 1 рік гарантії та засвідчує ідеальний стан, якість та довговічність деталей.

Як партнер Рено, ми рекомендуємо використовувати саме оригінальні запчастини під час ремонту чи сервісних робіт. Вони мають очевидні переваги.

Переваги обслуговування в офіційному сервісі:

Офіційна сертифікація на заводі Рено

Виготовлені запчастини обов’язково проходять випробування як в тестовому режимі, так і в реальних умовах. тільки після цього запчастини включають до базової комплектації вантажівки та вносять до списку оригінальних запчастин.

Наявність всіх супровідних документів

Всі деталі на складі Рено Тракс завжди мають повний список супровідних документів, сертифікатів та необхідних підтверджень якості. Можете бути впевнені в надійності кожної деталі.

Гарантійний термін служби від виробника

Будь-яка нова запчастина має гарантійний строк. Впродовж цього часу більшість запчастин обслуговуються та в разі несправності можуть бути замінені безплатно. Ми рекомендуємо уточнити терміни гарантії та можливість гарантійної заміни запчастини у наших співробітників.

Висока якість та надійність

Оригінальні деталі завжди виготовляються з урахуванням особливостей експлуатації автомобіля. Вантажівки Рено потребують особливих додаткових перевірок надійності, тому ви отримаєте деталі з неперевершеною довговічністю та міцністю.

Відновлені запчастини Рено

З часом всі запчастини зношуються та підлягають заміні. Відновлені запчастини проходять повний процес реставрації та відновлення на заводі, після чого повертаються в Рено Тракс з позначкою якості.

Гарантія якості

Відновлені запчастини мають офіційну гарантію в 1 рік від заводу Рено. Відповідно, вони, як і оригінальні запчастини, можуть бути безкоштовно відремонтовані чи замінені впродовж терміну гарантії та згідно умов виробника.

Вигідна ціна

Вартість відновлених запчастин в середньому на 50% менше, ніж оригінальної. При цьому ви отримуєте фактично оригінальну деталь у відмінному стані прямо з заводу Рено. Це набагато безпечніше та вигідніше, ніж придбання запчастин у сторонніх виробників.

Надійність та довговічність

Навіть з урахуванням відновлення, такі запчастини часто служать не менше нових. Як представник рено ми гарантуємо надійність відновлених деталей впродовж усього гарантійного терміну та можемо запевнити, що багато деталей точно прослужать довше.

Переваги придбання запчастин в центрі Рено Тракс

Завдяки розвиненій логістиці ви завжди отримаєте замовлену запчастину упродовж трьох днів. Якщо деталь вже є на складі — вона приїде в той же день. У випадку відсутності ми замовляємо необхідну запчастину напряму з заводу та отримуємо її авіадоставкою.

Вартість оригінальних та відновлених запчастин Рено не перевищує ціни сторонніх виробників. Це можливо завдяки офіційному співробітництву з Рено та особливим умовам реалізації напряму. Як представник автокомпанії, ми пропонуємо запчастини по заводській вартості, без націнок посередників.