Послуги

Служба Рено Тракс 24/7

Рено Тракс 24/7

Renault Trucks 24/7 logoНе має значення де знаходиться ваша вантажівка чи котра година, Ви можете викликати допомогу за допомогою телефонного дзвінка на номер зазначений нижче та отримати консультацію на рідній мові.

+32 955 65 65*

 

*Дзвінки тарифікуються відповідно до діючих тарифів Вашого оператора зв’язку

Оператор оновлюватиме ваше досьє для контролю перебігу ремонтних робіт за допомогою Інтернет зв’язку.

Огляд досьє: натисніть тут

Отримання інформації в режимі on-line

Запитайте у співробітника служби Рено Тракс 24/7 номер свого досьє, що складається з 10 цифр, та контролюйте перебіг ремонтних робіт за допомогою Інтернет зв’язку.Renault Trucks 24/7

Одною з важливих послуг нашого центру є можливість надання інформації 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Завдяки цій послузі ви отримаєте повний контроль над веденням сервісних робіт с автомобілем та зможете у будь-який час отримати консультацію.

Інформація про статус ремонту

Якість ремонту та дотримання термінів — головний аспект не тільки для майстрів, але й для власника вантажівки. Ми відмінно розуміємо скільки коштує ваш час, тому готові в будь-який момент надати інформацію про ведення робіт та стадію ремонту.

Завдяки послузі ви зможете точно спланувати свій час, розрахувати необхідні дії чи завчасно домовитися з водієм про виїзд в рейс.

Інформування по телефону

Спеціалісти Renault Trucks 24/7 готові допомогти водієві в дорозі в будь-який час. Вам достатньо подзвонити та надати співробітнику інформацію про вантажівку. Подальші інструкції будуть індивідуальними для кожного випадку, але з гарантією результату.

Оцінка проблеми

Співробітники служби підтримки Renault Trucks 24/7 зможуть оцінити стан автомобіля та запропонувати подальші дії за найкоротший час. У випадку, коли ситуацію неможливо вирішити віддалено — менеджер запропонує послуги евакуатора і надасть адресу найближчого відділення Renault в Україні.

Додаткові консультації

Кожен клієнт Renault Trucks може отримати додаткові консультації з будь-яких питань в компетенції дилерського центру в будь-який час:

 • вартість нових вантажівок
 • вартість вживаних вантажівок
 • доступні контракти технічного обслуговування
 • віддалене замовлення запчастин
 • пошук найближчих дилерських центрів
 • пошук найближчих партнерських СТО
 • вартість евакуатора з розрахунком відстані
 • вартість ремонтних робіт
 • інша додаткова інформація для клієнтів

Переваги сервісу Renault Trucks 24/7

Користуючись нашим сервісом, ви не тільки отримуєте повну інформацію про перебіг робіт. Як клієнт ви можете впливати на перебіг ремонті згідно зі своїми планами:

 • призупинити роботи
 • змінити список запчастин (необхідно уточнити можливість у менеджера)
 • відмінити ремонтні роботи

На відміну від звичайних СТО, Renault Trucks 24/7 інформує про перебіг лише відповідно реального стану вантажівки. наші майстри можуть завчасно підрахувати вартість та термін робіт, запропонувати можливі варіанти та допоможуть вибрати кращий з них.