ПАРТНЕРСТВО ЗІ ВСЕСВІТНЬОЮ ПРОДОВОЛЬЧОЮ ПРОГРАМОЮ

Учасники програми боротьби з голодом у всьому світі

Компанія Renault Trucks в період з травня 2015 до кінця 2017 року в рамках Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) відправляє своїх фахівців на навчальних мобільних модулях до країн Центральної і Західної Африки, щоб навчити місцевих механіків найсучаснішим методикам техобслуговування вантажівок.

ВПП (організація у складі ООН, яка веде боротьбу з голодом по всьому світу) надає продовольчу допомогу в найбільш несприятливих і важкодоступних куточках планети. Вантажівки є основою її логістичної системи, забезпечуючи максимальний доступ до населення в екстрених ситуаціях і доставку гуманітарної допомоги за найекстремальніших умов. Якісне техобслуговування таких автомобілів — це гарантія максимального терміну їх служби і високої експлуатаційної придатності для виконання різних місій.

Після першої успішної партнерської програми, запущеної в Східній Африці в 2012–2013 рр., компанія Renault Trucks — провідний виробник вантажних автомобілів — вкладає свої знання і майстерність у ВПП і розвиток Африканського континенту.

Співробітники компанії Renault Trucks виступають у ролі волонтерів, які діляться своїми вміннями в області технічного обслуговування і ремонту вантажних автомобілів з механіками ВПП Центральної і Західної Африки. Експерти компанії проведуть 11 навчальних занять, зокрема, на базі автомобіля Renault Kerax 6×6, виконаного у вигляді навчального мобільного модуля.

Упродовж 3-річної кампанії вони відвідають такі країни, як Демократична Республіка Конго, Центральноафриканська Республіка, Гана, Сьєрра-Леоне, Ліберія, Чад і Уганда. Кампанія забезпечить прекрасну підготовку 150 фахівців ВПП: механіків, начальників СТО, менеджерів автопарків та інструкторів.

ВСЕСВІТНЯ ПРОДОВОЛЬЧА ПРОГРАМА В ЦИФРАХ:

  • Продуктами харчування забезпечено 80 мільйонів осіб
  • В якості продовольчої допомоги видано 3,2 мільйона тонн продуктів
  • Присутність у 82 країнах
  • 650 складів
  • 20 кораблів
  • 70 літаків
  • 5000 вантажівок

    

   pam