03.02.2016

RENAULT TRUCKS ПРОВОДИТЬ КОНКУРС СЕРЕД ФАХІВЦІВ З ПЕРЕДАЧІ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

Компанія Renault Trucks обрала найкращого фахівця з передачі вантажних автомобілів

Більш ніж 10 років тому, компанія Renault Trucks започаткувала посаду фахівця з передачі автомобілів (VDS), основне завдання якого — здійснити процес повноцінної передачі щойно придбаної вантажівки клієнтові, щоб новий власник мав змогу відразу дізнатися і максимально ефективно використовувати усі її можливості. Для того, щоб підкреслити важливу роль, яку відіграють фахівці, а також для підвищення їх кваліфікації, компанія Renault Trucks другий рік поспіль проводить для них конкурс VDS Tour.

Renault Trucks більше десяти років успішно використовує модель персоналізованої передачі своїх вантажних автомобілів. Усвідомлюючи ту важливу роль, яку процес передачі новому власнику грає у створенні і підтримці успішних взаємовідносин, компанія створила для вирішення цього завдання окрему команду — фахівців з передачі автомобілів.

З квітня 2015 по січень 2016, 160 фахівців з Франції брали участь у другому конкурсі VDS Tour. Спочатку, за допомогою спеціально розробленої комп’ютерної програми, учасники демонстрували свої знання лінійки вантажних автомобілів Renault Trucks, а також процедур передачі автомобілів новим власникам. На підставі отриманих результатів, шість кращих фахівців взяли участь у фінальній частині конкурсу, яку було проведено 14 січня 2016 року у Ліоні. Фіналісти пройшли поглиблене тестування теоретичних знань і провели перед компетентним журі демонстрацію процесу передачі вантажівки в реальних умовах. В результаті, перемогу здобув Жан Форк‘є, фахівець з передачі автомобілів компанії Berthier Group з Безансона. Приз вручив Філіп Ґоржу, директор з продажу компанії Renault Trucks у Франції.

Фахівці з передачі демонструють клієнтам всі можливості та технічні аспекти автомобілів, щоб нові власники з першого дня покупки могли максимально ефективно їх використовувати. Процес передачі здійснюється за детально розробленим протоколом, єдиним для фахівців по всій країні. За бажанням клієнта, для нього також проводиться інструктаж з економічного водіння, що дозволяє знизити витрати пального. На завершення процесу передачі, фахівець з передачі пропонує новому власнику спеціально розроблений план техобслуговування, що дозволяє більш ефективно контролювати витрати на обслуговування автомобіля. У Франції, найбільшому ринку Renault Trucks, працює 160 фахівців з передачі автомобілів. У найближчому майбутньому аналогічна посада з’явиться і в інших країнах, таких як Іспанія, Італія та Бельгія.

  • 1
  • 2
  • 3