21.05.2019

RENAULT TRUCKS T — HIGH ТУРМАЛІН

T — HIGH ТУРМАЛІН: ВАНТАЖІВКА З ЕФЕКТНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ

ПРЕДСТАВЛЯЄМО RENAULT TRUCKS T — HIGH ТУРМАЛІН: ВАНТАЖІВКА З ЕФЕКТНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ

renault-turmaline1
Renault Trucks представляє чергову новинку з колекції лімітованих серій сідлових тягачів моделі T — High. Якщо минулого року був презентований T — High Голеодор, то в 2019 прийшла черга серії Renault Trucks T — High Турмалін.

Привабливий екстер’єр у поєднанні з найвищою продуктивністю, безпекою і комфортом

Свою назву і колір кабіни T — High Турмалін отримав на честь рідкісного каменю, родовища якого на нашій планеті майже повністю вироблені. Зовсім скоро він залишиться у вигляді виняткової дорогоцінності тільки у справжніх колекціонерів.

Так і Renault Trucks T — High Турмалін з першого погляду вражає уяву, утілюючи в собі усі достоїнства рідкісного каменю:

 • надійність,
 • міцність,
 • довговічність.

13-літровий двигун потужністю 480 л.с., агрегатований з 12-ступінчастою АКП Optidriver, а також збільшені до 1470 л паливні баки додадуть водієві упевненість в магістральних рейсах і дадуть найвищу продуктивність вантажівки.

Висока спальна кабіна з абсолютно рівною підлогою, сидіннями на пневмопідвісці, климат-контролем і обробкою салону Carbon Ultimate забезпечать гідний комфорт водія в режимах праці і відпочинку. Крім того, ми оснастили сідловий тягач 40-л холодильником, додатковою теплоізоляцією кабіни, дистанційним керуванням функціями комфорту в спальній зоні і іншими перевагами, які належним чином оцінять водії в далеких поїздках.

Безпека — ключовий елемент, якому приділена підвищена увага. Лімітована серія Renault Trucks T — High Турмалін отримала системи допомоги при чіплянні на підйомі, курсовій стійкості, відвертання перекидання, допомозі при екстреному гальмуванні і багато що інше.

Renault Trucks T — High Турмалін: вигода в придбанні, ефективність в експлуатації

Для цієї лімітованої серії T — High Турмалін компанія Renault Trucks пропонує вигідні умови фінансування. При внесенні авансового платежу в розмірі від 20% до 49% процентна ставка складе 12,9% річних. Термін лізингового періоду варіюється від 18 до 42 місяців. При внесенні авансу в 25% і більше можливе збільшення лізингового періоду до 48 місяців.

Крім того, власники Renault Trucks T — High Турмалін зможуть скористатися Сервісним контрактом «Прагматик» незалежно від терміну лізингу і щорічного пробігу автомобіля. Також впродовж трьох місяців надається тестове використання двох сервісів транспортно-інформаційної системи Optifleet «Звіти» і «Маршрут».
renault-turmaline2

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Новини


 • АКЦІЯ 4+ ДЛЯ ВАНТАЖІВОК RENAULT TRUCKS
  АКЦІЯ 4+ ДЛЯ ВАНТАЖІВОК RENAULT TRUCKS

 • ОБРАНО ПЕРЕМОЖЦЯ ФІНАЛУ ЗМАГАНЬ З ЕКОНОМІЧНОГО ВОДІННЯ OPTIFUEL CHALLENGE
  ОБРАНО ПЕРЕМОЖЦЯ ФІНАЛУ ЗМАГАНЬ З ЕКОНОМІЧНОГО ВОДІННЯ OPTIFUEL CHALLENGE
 • ЗМАГАННЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ВОДІННЯ OPTIFUEL CHALLENGE РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ