10.07.2014

RENAULT TRUCKS пропонує використання біодизельного пального у міському циклі

100% біодизельного пального

У відповідь на зростання попиту на альтернативні дизельному види пального, компанія Renault Trucks пропонує три моделі з міського циклу, в яких можливе використання біодизельного пального. Тобто мотори цих транспортних засобів можуть працювати виключно на 100% біодизельному пальному – пальному, що виробляється із відновлюваних джерел енергії і складається виключно з рослинних або тваринних жирів.

Сталий розвиток – це завдання, яке стає дедалі важливішим у транспортній сфері, зокрема для закладів та місцевих органів влади, а також у сфері міських розподільчих мереж. Дедалі більше компаній, які для роботи використовують транспортні засоби в межах міст, шукають рішення, не пов’язані з використанням дизельного пального. Біодизельне пальне, отримане з рослинних або тваринних жирів, є одним із таких альтернативних рішень.

Щоб задовольнити потреби та побажання клієнтів, компанія Renault Trucks пропонує два мотори: DTI5 240 к.с. та DTI8 320 к.с. на трьох транспортних засобах зі своєї серії Євро 6, у яких можливе використання біодизельного пального. Можливе використання як 30% від загального об’єму пального (B30), так і 100% (B100). Що стосується ефективності роботи, двигуни, що працюють на біодизельному пальному, забезпечують такий самий рівень потужності та обертальний момент, як і їх аналоги на дизельному пальному.

Мова йде про такі серії:

З метою заохочення використання відновлюваного пального, органи державної влади та, зокрема, заклади ЄС планують підтримувати використання біодизельного пального протягом кількох наступних років. Пропонуючи три транспортних засоби зі своєї серії, компанія Renault Trucks реагує на високий попит із боку закладів, органів державної влади та компаній, надаючи їм засоби для реагування на запрошення до участі в тендерах відкритого ринку, обов’язковою умовою яких є використання біодизельного пального.