04.06.2019

RENAULT TRUCKS ЗАБЕЗПЕЧУЄ БЕЗПЕКУ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Renault Trucks завжди приділяє особливу увагу підвищенню безпеки пішоходів, водіїв, а також вантажів, що перевозяться. У рамках рішення цієї задачі компанія пропонує нові функції для вантажівок серій C і K. Вони дозволяють вантажним автомобілям, призначеним для будівництва, краще інтегруватися в міські умови або реалії виробничих майданчиків.

Зростаюча інтенсивність руху у великих міських районах разом із зростаючою популярністю велосипедів змушують виробників приділяти все більше уваги аспектам безпеки.

Renault Trucks пропонує п’ять нових функцій, які доповнюють системи безпеки, вже використовувані на вантажівках компанії. Ці прості, конкурентоздатні і практичні рішення відповідають вимогам клієнтів і дозволяють підвищити безпеку незахищених учасників дорожнього руху в умовах міста.

  • Застосування екстреного гальма стоянки знижує ризик непередбаченого руху вантажівки, коли водій покидає кабіну. У цьому режимі для зупинки автомобіля автоматично активується гальмівна система.
  • Поле зору водія розширюють двері Vision із склом в нижній частині з боку пасажира. Завдяки ним водій бачить усіх учасників руху, що знаходяться на дорозі.
  • Для поліпшення контролю над областями поза увагою водія використовуються камери стеження, встановлені по обидві сторони автомобіля. Зображення з камер виводяться на екран Roadpad .
  • Ефективніше виявляти незахищених учасників дорожнього руху дозволяють детектори руху, розташовані із зовнішнього боку автомобіля, на протилежній від водія стороні. Водій, що знаходиться в кабіні, отримує звукові і візуальні попередження.
  • Зовнішній бічний динамік попереджає звуковим сигналом незахищених учасників дорожнього руху про майбутній поворот автомобіля направо, про рух вантажівки заднім ходом і про використання встановленого на ньому додаткового устаткування.
  • Динамік доповнюють два візуальних бічних повторителя, котрі здатні, окрім іншого, попереджати пішоходів з втратою слуху або що використовують навушники.

Ці системи безпеки доповнюють системи, вже використовувані на вантажівках Renault Trucks. Серед них система автоматичного екстреного гальмування (AEBS), система попередження про фронтальне зіткнення (FCW), система стеження за смугою руху (LKS), адаптивний круїз-контроль (ACC), електронна система стабілізації курсової стійкості (ESC) і електронне гальмо стоянки (EPB), яке автоматично включається при зупинці двигуна. Для безпечної роботи на будівельних майданчиках у базову комплектацію вантажівок для будівництва входить режим OFFROAD.