19.10.2012

RENAULT MIDLUM ЗАВОЙОВУЄ ПРИХИЛЬНІСТЬ ЛІДЕРІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ ФАРМАЦЕВТИКИ

ВІДТЕПЕР МОДЕЛЬ RENAULT MIDLUM ПОПОВНИТЬ АВТОПАРК ЩЕ ОДНОГО ЛІДЕРА ВІТЧИЗНЯНОЇ ФАРМАЦЕВТИКИ – ЩОЙНО ТОВ «РЕНО ТРАКС УКРАІНА» ПОСТАВИЛА ДЛЯ ВАТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ» НОВЕ ШАСІ RENAULT MIDLUM 280.18 СТАНДАРТУ ЄВРО-3. ДАНА ПОСТАВКА ОЗНАМЕНУВАЛА ПОЧАТОК СПІВПРАЦІ МІЖ ФАРМАЦЕВТИЧНОЮ КОРПОРАЦІЄЮ АРТЕРІУМ ТА УКРАЇНСЬКИМ ПРЕДСТАВНИЦТВОМ ФРАНЦУЗЬКОГО ВИРОБНИКА

У своєму прагненні бути ближче до клієнтів, керівництво ВАТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ» зупинило свій вибір на техніці Renault — щойно завершилась поставка шасі на базі Renault Midlum 280.18 4×2 стандарту ЄВРО-3 з колісною базою типу HEAVY. Головними перевагами моделі для міських та регіональних перевезень відзначено компактність, високе корисне навантаження і виключну маневреність.А широка мережа сервісного обслуговування та запропоновані засоби економії палива остаточно переконали в унікальності комплексного рішення від Рено Тракс на сучасному ринку міської дистрибуції.

Нагадаємо, що наприкінці літа Рено Тракс Україна поставила для ПАТ «ФАРМАК» два рефрижератори на базі Renault Midlum 280.18 стандарту ЄВРО-3 для перевезення лікарських препаратів.

ВАТ «Київмедпрепарат» вже більше 50 років є беззаперечним національним лідером у сфері антибактеріальних препаратів. Заснована в 1847 р., компанія на сьогодні є найстаршим підприємством хімічно-фармацевтичної галузі України. Асортимент продукції, що випускається, налічує більш ніж 80 найменувань. Підприємство випускає препарати в різних лікарських формах: ін’єкції, таблетки, капсули, мазі й гелі. З 2005 року ВАТ «Київмедпрепарат» є учасником корпорації «Артеріум».