23.09.2015

RENAULT TRUCKS ЗБИРАЄ КРАЩИХ ВОДІЇВ НА ФІНАЛ У ЛІСАБОНІ

Переможця змагань Optifuel Challenge буде визначено 7 жовтня 2015 року в Лісабоні

37 водіїв з 20 країн зустрінуться у фіналі міжнародного конкурсу Optifuel Challenge 2015 — змагання з економічного водіння від Renault Trucks. Перемогу одержить водій, який досягне найменшої витрати пального при заданій швидкості руху по маршруту.

Переможця буде визначено 7 жовтня після проведення фінальної частини, яка проходитиме у Лісабоні. Заїзди будуть проводитися на вантажівках Renault Trucks серії Т, які отримали премію Міжнародна вантажівка року — 2015.

Компанія Renault Trucks проводить конкурс економічного водіння Optifuel Challenge вже не перший рік. Конкурс проходив у 2010 році в Севільї (Іспанія) та в 2014 році в Ніцці (Франція). 7-го жовтня 2015 року фіналістів прийме Лісабон (Португалія). Цього року до змагання водіїв приєдналися ще п’ять країн-учасниць. Загалом на конкурс приїдуть переможці національних першостей економічного водіння з двадцяти країн Європи та Північної Африки. 37 претендентів виборюватимуть титул «Кращий водій в галузі економічного водіння — 2015». Конкурс Optifuel Challenge — це одне з підтверджень тих постійних зусиль, які Renault Trucks докладає до зниження транспортних витрат своїх клієнтів, пропонуючи комплексний підхід до зменшення витрати пального.

Фінал конкурсу складатиметься з двох частин. На першому етапі учасники дадуть відповіді на питання тесту і покажуть свій рівень знання теорії економічного водіння. Другий етап передбачає 40-хвилинний заїзд по дорогах загального користування на вантажівці Renault Trucks серії T у версії Optifuel. Ця пропозиція поєднує в собі новітні технологічні досягнення, які Renault Trucks застосовує в вантажівках Т-серії, і ряд спеціалізованих послуг, таких, як програма навчання водіїв Optifuel Training та програмне забезпечення Optifuel Infomax, що дозволяє відстежувати і аналізувати дії водія.

Практичне водіння, яке визначить 90% підсумкового результату, оцінюється за кількома параметрами, що включають раціональність, середню швидкість руху і середню витрату пального. Ці критерії оцінюються за даними, що надаються програмою Optifuel Infomax. Після конкурсного заїзду всі учасники отримають висновки з питань економії пального та рекомендації з раціонального водіння від експертів Renault Trucks.

Переможець конкурсу Optifuel Challenge 2015 отримає сертифікат на 8 000 євро, а компанія переможця отримає в безкоштовну оренду з повним сервісним обслуговуванням терміном на один рік вантажний автомобіль Renault Trucks T 460 у версії Optifuel.

Слідкуйте за новинами змагання Optifuel Challenge на Твіттері: #optifuelchallenge

  • 1
  • 2
  • 3