19.01.2015

OPTIDRIVER XTREM: ТРАНСМІСІЯ ДЛЯ RENAULT TRUCKS K І НАЙСКЛАДНІШИХ УМОВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТРАНСМІСІЯ ДЛЯ RENAULT TRUCKS K І НАЙСКЛАДНІШИХ УМОВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Відтепер на вантажівки Renault Trucks серії K може встановлюватися автоматизована коробка передач Optidriver Xtrem. Передавальне число трансмісії підібрали таким чином, щоб автомобіль без перебоїв функціонував у найскладніших умовах, а його тяглова потужність дозволяла транспортувати вантажі масою до 120 т, незалежно від умов. Коробка передач Optidriver Xtrem найкращим чином підходить для експлуатації на шахтових і кар’єрних самоскидах, автомобілях для транспортування важких вантажів та порід.

Встановлюючи нові стандарти щодо надійності, кліренсу для подолання перешкод та тяглової потужності, вантажівки Renault Trucks серії K якнайкраще підходять для задоволення потреб клієнтів у найскладніших умовах. Але інженери компанії не зупинилися на досягнутому та змогли задовольнити вимоги експлуатації авто в надскладних умовах транспортування великих вантажів із шахт та кар’єрів, оснастивши вантажівки серії K коробкою передач Optidriver Xtrem.

Ця напрочуд надійна трансмісія має первинний вал, на якому розміщено шість шестерень замість чотирьох. Зубці шестерень та зубчастих коліс мають точно прорахований контур, термічно оброблені належним чином. Все це дозволило максимально збільшити надійність. Коефіцієнт зчеплення коробки передач до 120 т. Спеціальна програма перемикання передач постійно реагує на навантаження завдяки інформації, одержаній від датчика. Тож для кожної конкретної ситуації підбирається оптимальне передавальне число. Таким чином компанія Renault Trucks пропонує клієнтам, які працюють у надскладних умовах, можливість надійної експлуатації автоматизованої коробки передач, забезпечуючи високий комфорт керування та низький рівень споживання пального. Крім того, трансмісія Optidriver Xtrem покращує мобільність авто, таким чином забезпечуючи ще безпечніші умови експлуатації.

Пропонуючи авто серії K, встановлюючи вищі стандарти з огляду на надійність коробки передач Optidriver Xtrem, компанія Renault Trucks пропонує ефективні рішення найскладніших задач експлуатації.


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4