05.05.2016

ОБРАНО ПЕРЕМОЖЦЯ ФІНАЛУ ЗМАГАНЬ З ЕКОНОМІЧНОГО ВОДІННЯ OPTIFUEL CHALLENGE

Впродовж березня-квітня 2016 року в Україні вперше проходили змагання  з економічного водіння Optifuel Challenge від компанії Renault Trucks. 28 квітня 2016 р. стало відомим ім’я переможця змагань. Заїзди фіналістів змагань відбувались за участю вантажівки Renault Trucks серії Т, яка отримала премію «Міжнародна вантажівка року – 2015».

Змагання з економічного водіння Optifuel Challenge компанія Renault Trucks проводила вперше в Україні. Основна мета змагань – проїхати визначеним маршрутом з найменшим споживанням пального. Цей показник визначали за допомогою інструменту Optifuel Infomax, за допомогою якого можна детально аналізувати рейси, слідкувати за витратами пального, аналізувати стиль водіння.

Конкурс Optifuel Challenge 2016 проходив в 7 містах України: Київ, Рівне, Львів, Мукачеве, Дніпро, Харків, Одеса. В конкурсі прийняли участь 123 водія із 87 транспортних компаній. Після відбіркових місцевих етапів змагань учасники отримали детальні звіти щодо спожитого пального та рекомендації щодо раціонального водіння від експертів Renault Trucks в Україні. Переможцем всеукраїнських змагань став Юрій Вінтоняк, водій компанії ПП «Автотранском», лідер регіонального етапу змагань в м. Львів. Водій-чемпіон відмітив м’якість ходу вантажівки Renault Trucks серії Т, легкість перемикання коробки передач, зручність та комфорт кабіни, а також те, що вантаж, масою в 21 тонну практично не впливав на хід автомобіля ні на прямих відрізках дороги, ні на підйомах.

Хоча в Україні змагання проходили вперше, такі конкурсі вже давно проводяться в Європі, з метою привернути увагу до питань ефективності споживання пального. Змагання дають можливість продемонструвати новітні досягнення автовиробників та познайомити  громадськість з сучасними інструментами економії пального. За словами Олександра Саніна, Генерального директора ТОВ з іноземними інвестиціями «Вольво Україна», офіційного представника Renault Trucks в Україні: «Власники вантажного автотранспорту часто не підозрюють, які істотні резерви економії знаходяться перед ними. Змагання Optifuel Challenge задають свого роду сучасний стандарт раціонального споживання пального в галузі, який стає орієнтиром для всіх автоперевізників країни».

«Варто також відмітити, що змагання Optifuel Challenge – це свого роду тест-драйв в реальних умовах експлуатації на реальній трасі, в умовах реального трафіку. Демонстраційна вантажівка Renault Trucks серії Т, яку ми використовували для змагань, ідеально обладнана новими опціями та функціями, такими як: інструмент Optifuel Infomax, система управління парком Optifleet. Також ми пропонуємо програму навчання водіїв Optifuel Training – спеціально розроблений тренінг, під час якого водії знайомляться з основними принципами економії пального», каже Анатолій Лагута, рефері змагань Optifuel Challenge та тренер водіїв.

Всі учасники та переможці змагань Optifuel Challenge 2016 отримали подарунки и сувеніри від компанії Renault Trucks.

Факти про змагання Optifuel Challenge 2016:

1. Тривалість змагань 1 місяць з 29 березня по 28 квітня 2016 року.

2. Кількість водіїв-учасників: 123 водія.

3. Міста-учасники: Київ, Рівне, Львів, Мукачеве, Дніпро, Харків, Одеса.

4. Вантажівка: сідельний тягач Renault серія T, 460 к. с., 11-літровий двигун Євро-6.

Загальний залік фіналістів Optifuel Challenge 2016: 1-е місце зайняі Вінтоняк Юрій (водій компанії ОККО, ПП «Автотранском», м. Львів). 2-е місце – Савінов Роман (компанія Socar, м. Київ). 3-є місце – Гладкий Юрій (ФОП Гладкий, м. Дніпро). 4-7-і місця отримали: Ващук Володимир, компанія Владтранс; Чуб Максим, компанія Еталон; Галаговець Василь, ФОП Гозда В. Ю.; Іванов Дмитро, ДВД-Рост-транс.