04.06.2019

КОМПАНІЯ RENAULT TRUCKS ЗАСТОСОВУЄ БЕЗПІЛОТНІ ЛІТАЛЬНІ АПАРАТИ ДЛЯ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ І ФОТОГРАФУВАННЯ

Керівництво компанії Renault Trucks прийняло рішення використати безпілотні літальні апарати для спрощення процесів і підвищення ефективності інвентаризації на заводі по випуску мостів. Крім того, виробник застосовує дрони у своїй діяльності по реалізації вантажівок з пробігом, які допомагають фотографувати вантажівки.

Безпілотний літальний апарат для інвентаризації на заводі по випуску мостів

Інвентаризація є досить трудомістким завданням для працівників, а одноманітні і незручні рухи, які їм доводиться при цьому виконувати, можуть іноді призводити до захворювань опорно-рухового апарату.

Саме тому для інвентаризації на заводі Renault Trucks по випуску мостів в р. Сен-Пріст (передмістя Ліона, Франція) використовується безпілотний літальний апарат. Він прийшов на зміну працівнику з біноклем.

Дрон, в який завантажені карти і план польоту, прочитує штрих-коди на піддонах за допомогою трьох сканерів, встановлених в його передній частині. Для проведення інвентаризації в контрольній точці йому потрібно шість секунд. Це вдесятеро менше, ніж робота, яка виконується вручну.

«У співпраці з фахівцями партнерської компанії Hardis ми вивчили розташування і особливості нашої стелажної системи зберігання, щоб скласти точний план польоту і внести його в планшетний комп’ютер. Безпілотний літальний апарат може обробити декілька сотень контрольних точок», — розповів керівник заводу Renault Trucks по випуску мостів Вінсент Марлин.

Після закінчення інвентаризації на дисплеї відображаються сумісні і несумісні контрольні точки. В результаті оператори можуть зосередитися на перевірці відхилень через інформаційну систему, що веде до значного заощадження часу. Безпілотний літальний апарат надає точну інформацію про інвентарні запаси і запобігає затримкам при виробництві.

Безпілотні літальні апарати для фотографування в центрі вантажівок з пробігом

У центрі вантажівок з пробігом Renault Trucks в р. Сен-Прист (передмістя Ліона, Францію) також впроваджуються безпілотні літальні апарати. З їх допомогою автомобілі фотографуватимуть з усіх ракурсів, а потім розміщуватимуть знімки на електронній платформі уживаних автомобілів марки : www.used-renault-trucks.com. Завдяки фотографіям високої якості клієнтам стане простіше вибирати автомобілі.

Безпілотний літальний апарат враховує дані за вісьмома показниками, щоб дотримуватися плану польоту. Під управлінням оператора апарат безупинно фотографує увесь автомобіль, на що йому потрібно всього три хвилини.

«Компанія Renault Trucks надає високий рівень обслуговування покупцям як нових, так і уживаних автомобілів. Безпілотні літальні апарати не лише економлять нам час, але і роблять фотографії студійної якості, що відповідають усім вимогам, які пред’являються до фотографій наших нових автомобілів», — пояснив керівник відділу цифрових рішень Паскаль Філі.

Процес запустять в центрі вантажівок з пробігом в Ліоні восени 2019 року, а потім планується розповсюдити цю практику в усіх представництвах компанії у світі.

04.06.2019