06.01.2016

БРОНЬОВАНІ ВАНТАЖІВКИ RENAULT TRUCKS СЕРІЇ T ДЛЯ БАНКУ ФРАНЦІЇ

Поставка броньованих вантажівок Т430 з колісною формулою 6×2 для Банку Франції

В грудні 2015 року компанія Renault Trucks здійснила постачання броньованих вантажівок Т430 з колісною формулою 6×2 для Банку Франції. У конструкцію цих автомобілів було внесено низку змін, що дозволяє їм виконувати специфічні завдання, які виникають при перевезенні цінних вантажів для Банку Франції.

Компанія Renault Trucks в повному обсязі виконала замовлення Банку Франції з поставки вантажних броньованих автомобілів T430 з колісною формулою 6х2. Висока довіра, надана таким почесним клієнтом, є доказом здатності французького виробника задовольнити будь-які вимоги стратегічно важливих проектів. Для переобладнання автомобілів, призначених для перевезення важких вантажів, під вимоги, що пред’являються до вирішення специфічних завдань, знадобилося кілька місяців напруженої роботи в партнерстві з компаніями, які спеціалізуються на виробництві бронеавтомобілів. Для того, щоб новий Renault Trucks T відповідав усім вимогам, які пред’являються Банком Франції і які обумовлені особливостями роботи, команда інженерів внесла в конструкцію автомобіля істотні зміни.

«Шасі Т430 були спеціально модифіковані для Банку Франції, який пред’являє дуже високі вимоги до техніки, — пояснює Бруно Каррара, менеджер з продажу Renault Trucks. — Так, зокрема, автомобіль захищений спеціальними броньованими пластинами, а для більшої маневреності була змінена колісна база. Це обумовлено необхідністю заїжджати у двори будинків старої забудови, проїзди яких зазвичай дуже вузькі. З тією ж метою ми обладнали вантажівки і пневматичною підвіскою, що дозволяє міняти кліренс і вільно пересуватися в дорожніх умовах з обмеженою висотою конструкцій».

  • 1
  • 2