18.06.2012

9 НОВИХ RENAULT KERAX ДЛЯ ПОЖЕЖНИКІВ ПОЛЬЩІ

Компанія рено тракс нещодавно поставила 9 нових Renault Kerax протипожежним службам польщі. renault kerax 430.18 4х4 оснащені посиленими вісями та важкою рамою, що сприяє перевезеннЮ більших вантажів. Дана поставка супроводжує міжнароднЕ запрошення до участі у тендері, оголошенЕ за ініціативи польського уряду в рамках проекту «Підвищення безпеки протипожежних сил», фінансованого спільно з європейським фондом регіонального розвитку.

В результаті пожвавлення дорожнього руху і великої кількості дорожньо-транспортних пригод у Польщі, уряд країни запровадив програму, спрямовану на підвищення ефективності протипожежних сил. Таке прагнення є частиною проекту з «Підвищення безпеки протипожежних сил», який наразі фінансується спільно з Європейським фондом регіонального розвитку. Така ініціатива призвела до поставки дев’яти нових Renault Kerax, що поповнять існуючий протипожежний автопарк.

Пожежники віддали перевагу Renault Kerax завдяки його високій вантажопідйомності і простоті монтажу кузова. Дані переваги вдалося досягти за рахунок посилених вісей і важкої рами, що дозволяють оснащувати автомобіль будь-яким кузовом — від цистерн до драбинних блоків і пожежних насосів чи обладнати його за принципом транспортних засобів швидкого втручання,  задовольняючи, таким чином, будь-які потреби протипожежних команд. 18-тонний Renault Kerax з колісною базою 4,495 мм і кабіною з трьома окремими місцями оснащений двигуном DXi11 430 л.с. і автоматичною коробкою передач.