OPTIDRIVER XTENDED: ЕКСТРА-ТИХОХІДНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ ДЛЯ ВАНТАЖІВОК СЕРІЇ C ТА K

RENAULT-TRUCKS ДОДАЄ РОБОТИЗОВАНУ КОРОБКУ ПЕРЕДАЧ OPTIDRIVER XTENDED ДО ОБЛАДНАННЯ СВОЇХ ВАНТАЖІВОК МОДЕЛЬНИХ РЯДІВ C ТА K, ОСНАЩЕНИХ ЕКСТРА-ТИХОХІДНИМИ («ПОВЗУЧИМИ») ПЕРЕДАЧАМИ. ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ВОДІЯМ, ВАНТАЖІВКИ ЯКИХ СТИКАЮТЬСЯ ІЗ ВАЖКИМИ УМОВАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, ВИКОРИСТОВУВАТИ ОДНУ АБО ДВІ ДОДАТКОВІ ТИХОХІДНІ ПЕРЕДАЧІ НА ВАНТАЖІВКАХ МОДЕЛЬНИХ РЯДІВ C ТА K.

коробка для рено

Вантажівки модельних рядів Renault Trucks C та K, призначені для використання у будівництві, тепер можуть бути оснащені роботизованою тихохідною коробкою передач Optidriver Xtended. В залежності від своїх потреб, клієнти можуть обрати одну або дві додаткові передачі, розміщені над першою передачею. Це дає водіям можливість у повній безпеці та з високою точністю переміщувати вантажівки на дуже низьких швидкостях (в діапазоні від 0,7 до 2 км/год.).

 

Optidriver Xtended підвищує комфортність водіння та маневреність вантажівок за важких дорожніх умов, а також спрощує рушання на крутому підйомі та/або рушання повністю завантаженого автомобіля. Крім цього, Optidriver Xtended сприяє зниженню експлуатаційних витрат клієнтів, оскільки зчеплення піддається меншим навантаженням і, відповідно, повільніше зношується.

 

13-швидкісний варіант тихохідної коробки передач (Over Drive*) рекомендується клієнтам, вантажівки яких використовуються у будівництві та при зведенні великомасштабних об’єктів, при перевезенні важких вантажів із масою понад 80 т., а також при постійних переміщеннях вантажівки на низьких швидкостях (наприклад, у випадку машин-розкидачів та підмітально-прибиральних машин). 14-швидкісний екстра-тихохідний варіант (Direct Drive та Over Drive*), доступний лише для повнопривідних вантажних автомобілів, призначених для роботи у надзвичайно суворих умовах – у кар’єрах, на шахтах, в лісовому господарстві та нафтогазовій промисловості.

 

* Direct Drive: передавальне число останньої передачі дорівнює 1 та Over Drive: передавальне число останньої передачі дорівнює 0,79.

Взято з сайту renault-trucks.net.ua