05.11.2015

АВТОЦИСТЕРНА RENAULT TRUCKS СЕРІЇ T TANKER: ПРІОРИТЕТ — КОРИСНЕ НАВАНТАЖЕННЯ І БЕЗПЕКА

Компанія Renault Trucks розробила на базі тягача серії Т спеціальну версію для автоцистерн

Компанія Renault Trucks підготувала спеціальне рішення для клієнтів, які займаються перевезенням небезпечних вантажів, товарів, що швидко псуються, і хімікатів. Renault Trucks серії T Tanker — тягач серії T для автоцистерн — має конфігурацію, спеціально спроектовану для задоволення найвибагливіших вимог, щодо безпеки та корисного навантаження автомобіля.

Існує ціла низка особливостей, які необхідно враховувати при транспортуванні небезпечних вантажів. Для того, щоб повністю задовольнити вимоги клієнтів, що займаються такими перевезеннями, компанія Renault Trucks розробила на базі тягача серії Т, названого Міжнародною вантажівкою року 2015, спеціальну версію для автоцистерн. При проектуванні були використані рішення, які дозволяють зменшити вагу і підвищити безпеку водіння, що збільшує корисне навантаження та полегшує водіння.

Для того, щоб зменшити власну вагу і, тим самим, збільшити відношення корисного навантаження до повної масі автопоїзда, тягач обладнали алюмінієвими дисками, паливним баком і резервуаром повітря, а також полегшеним запасним колесом. Крім того, була знята частина не критично важливого оснащення, приміром, подовжувачі дверей. У комплексі, це дозволило на 270 кг знизити вагу тягача серії Т зі спальним місцем, в порівнянні з аналогічною немодифікованої версією.

Конструкція також передбачає вільний доступ до лонжерона, призначеного для розміщення додаткового обладнання, яке може знадобитися для транспортування вантажу. Для підвищення безпеки на автоцистерну встановлена система контролю тиску в шинах, доступна вже в стандартній комплектації. Система дозволяє водієві стежити за рівнем тиску в шинах і допомагає уникнути ситуацій зниження тиску, які можуть призвести до розриву покришок. Система також дозволяє знизити споживання пального та підвищує термін служби покришок. До речі, покришки, що встановлюються на версію тягача для автоцистерн, мають найкращі на ринку показники по дистанції гальмування. Починаючи зі стандартної комплектації, T Tanker оснащений пакетом Protect. Пакет поєднує у собі адаптивний круїз контроль, який підтримує безпечну дистанцію до транспортного засобу, що рухається попереду, систему управління вказівниками поворотів, автоматичне включення фар, ксенонові лампи в передніх фарах, омивачі фар і вже згадану систему контролю тиску в шинах.

Тягачі серії T Tanker отримали сертифікацію ADR*, що надає їм право перевозити усі види небезпечних вантажів. Для цього, згідно з вимогами, на тягачі встановлюється спеціальний бампер, що захищає вихлопну трубу, і автоматичний вимикач акумуляторної батареї, а в кабіні знаходиться помаранчевий ліхтар.

* Європейська угода, яка регулює міжнародні правила перевезення небезпечних вантажів.