24.10.2012

Всесвітня продовольча програма

RENAULT TRUCKS З МІСІЄЮ В АФРИЦІ

Для допомоги у місіях Всесвітньої продовольчої програми компанія Renault Trucks на протязі трьох місяців розгортає у п’яти країнах Східної Африки мобільний освітній пункт для навчання механіків ВПП найсучаснішим методикам технічного обслуговування. Ця місія – це прекрасна можливість для компанії Renault Trucks співпрацювати з ВПП та справжня пригода, у якій вантажівки компанії використовуються для забезпечення життєвих потреб матеріально незабезпеченого населення.

Всесвітня продовольча програма, ланка Організації Об’єднаних Націй, основною метою якої є боротьба з голодом у світі, забезпечує постачання харчової допомоги у країни світу з найбільш несприятливими умовами. Відповідно, вантажівки знаходяться у самому серці логістичної системи для надання допомоги населенню у екстрених ситуаціях. Серед цих вантажівок більше ста автомобілів Renault Trucks.

Для полегшення їх роботи компанія Renault Trucks пішла далі. Як виробник, компанія Renault Trucks знає, що вантажівки з кращим обслуговуванням мають більш високий рівень мобільності при виконанні своїх функцій. Отже, механікам ВПП у Східній Африці виробник відправив Kerax 6×6, оснащений як мобільний навчальний пункт, з командою техніків з метою передання досвіду з технічного обслуговування та усунення несправностей вантажних автомобілів. Від Уганди до Бурунді, через Південний Судан, Руанду та Демократичну Республіку Конго – ця пригода триватиме три місяці та пройде за навчанням персоналу ВПП на місцях локації оперативних підрозділів.

Таким чином, Renault Trucks втілює свою відповідальність та бажання сприяти розвитку африканського континенту, а також свою особливу відданість, надаючи свої знання та технології виробника вантажівок на користь Всесвітньої продовольчої програми.

Renault Trucks відзначає першорядну роль вантажівки у найбільш незабезпечених регіонах, у яких вона часто є основним елементом для порятунку життів.

Всесвітня продовольча програма у цифрах:

  • 90 мільйонів людей, яким надано харчову допомогу
  • Присутність у 74 країнах
  • 11000 найманих робітників у всьому світі
  • 3000 складів
  • 40 кораблів
  • 60 літаків
  • 5000 вантажівок