02.12.2011

11 ПОЖЕЖНИХ МАШИН RENAULT KERAX ДЛЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СЛУЖБ УГОРЩИНИ

Національна служба з питань надзвичайних ситуацій Угорщини придбала 11 нових пожежних машин Renault Kerax. Замовленняскладало дев’ять машин Kerax 4×4 з двигунами потужністю 430 к.с., 19тонн і об’ємом 7 тисяч літрів, а також дві моделі Kerax 6×4, потужністю460 к.с., 26 тонн і об’ємом 9 тисяч літрів. Вантажівки призначені для використання протипожежними службами, які в 2010 році взяли активну участь в боротьбі з повенями.
Renault Trucks виграла тендер на 11 пожежних машин для угорського міністерства. Міністр внутрішніх справ Сандор Пінтер офіційно передав автомобілі керівництву служби національної безпеки. Вантажівки Renault оснащені водяними насосами і адаптовані до вимог пожежного відомства компанією BM Heros Zrt — традиційним партнером Renault Trucks в Угорщині.
Парк Renault Trucks в Угорщині нараховує 180 пожежних машин моделей Midlum, Kerax і Преміум. Завдякиспівпраці з місцевими кузовобудівельниками, виробник пропонує готовірішення — автоцистерни, пожежні автомобілі зі сходами, пожежні вантажніавтомобілі.