Новини


rss
   

  02.12.2011

  11 ПОЖЕЖНИХ МАШИН RENAULT KERAX ДЛЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СЛУЖБ УГОРЩИНИ

  Національна служба з питань надзвичайних ситуацій Угорщини придбала 11 нових пожежних машин Renault Kerax. Замовлення складало дев’ять машин Kerax 4×4 з двигунами потужністю 430 к.с., 19 тонн і об’ємом 7 тисяч літрів, а також дві моделі Kerax 6×4, потужністю 460 к.с., 26 тонн і об’ємом 9 тисяч літрів. Вантажівки призначені для використання протипожежними службами, які в 2010 році взяли активну участь в боротьбі з повенями.
  Renault Trucks виграла тендер на 11 пожежних машин для угорського міністерства. Міністр внутрішніх справ Сандор Пінтер офіційно передав автомобілі керівництву служби національної безпеки. Вантажівки Renault оснащені водяними насосами і адаптовані до вимог пожежного відомства компанією BM Heros Zrt — традиційним партнером Renault Trucks в Угорщині.
  Парк Renault Trucks в Угорщині нараховує 180 пожежних машин моделей Midlum, Kerax і Преміум. Завдяки співпраці з місцевими кузовобудівельниками, виробник пропонує готові рішення — автоцистерни, пожежні автомобілі зі сходами, пожежні вантажні автомобілі.


  rss