19.05.2010

Новий сервісний центр у Києві

НОВИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

Компанія «РЕНО ТРАКС УКРАЇНА» рада повідомити про початок роботи власного дилерського центру в м. Києві – ТОВ «РЕНО ТРАКС УКРАЇНА», що знаходиться за адресою вул. Пухівська 1-Б.

Один з пріоритетних напрямків діяльності компаніі РЕНО ТРАКС – є розвиток дилерської та сервісної мережі. Саме тому щороку відбувається розширення сервісної мережі, збільшується спектр сервісних послуг та покращується якість обслуговування, в тому числі завдяки сертифікації сервісних станцій згідно стандартів Рено Тракс.

Дилерський центр «РЕНО ТРАКС УКРАЇНА» є серцем комплексної системи продажу та обслуговування транспортних засобів виробництва компанії Рено Тракс в Україні. Персонал компанії складають висококваліфіковані співробітники, які мають досвід роботи з автомобілями Рено до 10 років. Сервісна станція оснащена сучасним обладнанням та спеціальним інструментом.

 

Для проведення ремонтних робіт використовуються 4 оглядові ями з канавними підіймачами для траспортних засобів, а також відокремлена робоча площа з двома чотирьохстійковими електропідйомниками.

Для проведення повної діагностики систем автомобіля використовується спеціальний діагностичний прилад Diag NG3, а також діагностична лінія, на якій розташовано комп’ютиризований гальмівний стенд, стенд для контролю розвалу і сходження коліс та геометрії рами, спеціальна віброплощадка для контролю люфтів ходової частини.

Загальна площа центру складає 40 000 м2, з яких під основні приміщення відведено 2 100 кв.м. Сервісний центр розрахований  на одночасне обслуговування до 15 автомобілів.

Також, Ви маєте можливість придбати оригінальні запчастини «РЕНО ТРАКС», що пройшли особливий контроль якості, та на відміну від адаптованих запчастин, зарекомендували себе на ринку з кращої сторони. На кожну  запчастину «РЕНО ТРАКС» ми надаємо гарантію шість місяців. Звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфікований підбір потрібної  запчастини, а також заощадите свій час на пошуки її в іншій мережі. Уже сьогодні компанія «РЕНО ТРАКС УКРАЇНА» співпрацює з багатьма компаніями, які визначили для себе якість та надійність оригінальних запчастин, і розробляє систему знижок для постійних клієнтів, які  впевнено крокують разом  з «РЕНО ТРАКС».

Запрошуємо Вас завітати до нас!

Наша адреса:

м. Київ, вул. Пухівська, 1-Б

тел.: 044 490 11 40

факс: 044 490 11 55