20.07.2012

УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ МІСЬКОЇ ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ДИСТРИБУЦІЇ

У ЗВЯ’ЗКУ З АКТИВНИМ РОЗВИТКОМ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ МІСЬКОЇ ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ДИСТРИБУЦІЇ, КОМПАНІЯ РЕНО ТРАКС УКРАЇНА ПРЕДСТАВЛЯЄ РЕНО МІДЛУМ — УНІВЕРСАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ, ЗДАТНИЙ АДАПТУВАТИСЯ ДО ВИКОНАННЯ  РІЗНОМАНІТНИХ ЗАДАЧ, ЗБЕРІГАЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: ВИКЛЮЧНУ МАНЕВРЕНІСТЬ, КОМПАКТНІСТЬ, ВИСОКЕ КОРИСНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Завоювавши позиції лідера у сегменті сідельних тягачів, компанія Рено Тракс виводить на український ринок модель гами міської та регіональної дистрибуції — Рено Мідлум.

Головними перевагами автомобіля є: виключна маневреність у місті, напрочуд малий радіус розвороту (6,47 м при колісній базі 3070 мм), найкомпактніша кабіна у своєму класі — всього 2,10 м, високе корисне навантаження і комфорт, який можна порівняти з рівнем легкового автомобіля.

Крім того, шасі Рено Мідлум сконструйовано так, щоб кузов можна було швидко адаптувати до виконання різноманітних задач — автомобіль придатний для обладнання спеціальним устаткуванням: підйомним краном, протипожежним устаткуванням, контейнером для збору відходів, задньою рамою для підмітаючого пристрою, цистерною.

Модель обладнана двигуном DXi5  потужністю 190 і 220 л.с. і DXi7 потужністю 240 і 280 л.с. стандарту ЄВРО-3, які забезпечують контроль над витратами палива.

Перші в Україні автомобілі модельного ряду для міської та регіональної дистрибуції поповнили автомобільний парк ПП «ГАЛАТЕА». У минулому році компанія Рено Тракс Україна поставила ПП «ГАЛАТЕЯ» модель даної гами — Рено Преміум Дістрібьюшн 320.26 6х2. Переконавшись у високій якості техніки французького виробника, «ГАЛАТЕА» вирішила продовжити співпрацю з Рено Тракс і розмістила замовлення на придбання Рено Мідлум 280.18, оснащеного двигуном DXi7 стандарту ЄВРО-3, кабіною Global і кузовом легкої ізоляції польського виробництва. Автомобілі використовуються для міжрегіональних перевезень продуктів харчування, чаю, кави, кондитерських виробів.

Окрім ЧП «ГАЛАТЕА» всі переваги техніки модельного ряду для міської та регіональної дистрибуції вже відчули вітчизняні компанії «КОНТУР ДЕЛЬТА» та «КЕРАМА ЕКСПЕРТ»

10-12 жовтня модель Рено Мідлум буде представлена на виставці TIR у Києві. Компанія Рено Тракс Україна запрошує всіх клієнтів ознайомитися з цією поістині унікальною пропозицією для вітчизняного ринку міської та регіональної дистрибуції.