30.06.2015

СІМ RENAULT TRUCKS T ДЛЯ КОНЮШНІ RED BULL RACING

Сім автомобілів Renault Trucks було надано команді Red Bull Racing для конюшні «Формули-1».

Сім автомобілів Renault Trucks T 520 High було надано команді Red Bull Racing для конюшні «Формули-1». Їх мета: забезпечувати команді Red Bull інфраструктурну підтримку – від Гран-прі «Формули-1» і надалі.

Коли сім напівпричепів перевозять через усю Європу сім контейнерів, у цьому немає нічого дивного. За винятком єдиного факту: ці сім контейнерів містять елементи конструкції Tree House компанії Red Bull – подовження стійок конюшні «Формули-1» команди Red Bull Racing, яка подорожує всією Європою від одного Гран-прі до іншого. Tree House, що складається з майстерні та мобільного офісу, супроводжує команду Red Bull щовихідних, коли в Європі проводяться перегони. Чотири контейнери мобільної майстерні містять не лише класичні інструменти, вони також перевозять 3D-принтер, здатний надрукувати необхідні деталі. У світі перегонів дуже важливо мати миттєву реакцію. Tree House, відповідно, являє собою логічне продовження боксу Red Bull. Три інші контейнери використовуються в якості мобільних офісів і можуть розміщувати до 35 осіб.

Спеціально створений автопарк Renault Trucks

Отримавши сім вищезазначених нових автомобілів Renault Trucks T 520 High, команда Red Bull продовжує своє довгострокове співробітництво з компанією Renault Trucks. Щодо оснащення, сім Renault Trucks T 520 High обладнано на найвищому рівні: від найсучаснішого 13-літрового двигуна потужністю  520 к. с. у версії Euro 6 до кабіни High Sleeper Cab з висотою салону 2,05 м. Водії Red Bull насолоджуються швидким і спрощеним перемиканням передач завдяки автоматичній коробці передач Optidriver. А завдяки ретардерам Optibrake+ і Voith також значно спрощено процес сповільнення.

  • 1
  • 2