17.05.2012

П’ЯТЬ НОВИХ РЕНО ПРЕМІУМ РУТ ПРЕДСТАВЛЯТЬ КОЛЬОРИ КОМПАНІЇ COCA-COLA

Співробітництво компаній COCA-COLA та RENAULT TRUCKS продовжує активно розвиватись. п’ять одиниць РЕНО преміум рут, оснащених двигуном потужністю 460 л.с., що відповідає стандарту eev, поповнили автопарк компанії coca-cola швейцарія, який нині нараховує 27 автомобілів RENAULT TRUCKS. здійснюючи вибір на користь техніки, що відповідає найбільш вимогливому до дизельних двигунів стандарту EEV, та оснащеної автоматизованими коробками Optidriver+, компанія COCA-COLA демонструє впровадження на практиці своїх принципів та обов’язків з охорони навколишнього середовища.

Компанія АТ COCA-COLA НВС Швейцарія замовила у компанії RENAULT TRUCKS п’ять нових автомобілів модельного ряду «Магістральні перевезення» — Renault Premium Route з 460-сильним двигуном, що відповідає стандаруту EEV, який сьогодні є найсуворішим стандартом в галузі охорони навколишнього середовища для дизельних двигунів. Цей вибір у повній мірі відповідає стратегії компанії COCA-COLA в даній галузі. За словами Рішара Оппліже, керівника відділу постачання, транспортування і автомобільного парку АТ COCA-COLA НВС Швейцарія, компанія RENAULT TRUCKS змогла переконати його в надійності і безвідмовності власної техніки: «Ми експлуатуємо техніку Renault Trucks, зокрема Premium Route, для виконання логістичних задач, що стоять перед нами до виконання — говорить він, і додає, — багаторічне використання даної техніки дозволило нам переконатися в її продуктивності».

На цих автомобілях встановлені двигуни потужністю 460 л.с. DXi11 з автоматизованою коробкою передач Optidriver+, яка забезпечує цілий ряд переваг: скорочення рівня споживання палива, покращення управління кінематичним ланцюгом завдяки надзвичайно точному перемиканню передач, що значно полегшує роботу водія.

Для забезпечення оптимального комфорту своїм водіям компанія АТ COCA-COLA НВС Швейцарія замовила техніку з обладнанням вищої категорії, оснащену кабіною з високим дахом, кондиціонером, автономним опалюванням та сидіннями підвищеного комфорту.

Компанія АТ COCA-COLA Beverages є найбільшим виробником прохолоджувальних напоїв у Швейцарії з більш ніж 75-річною історією присутності в цій країні. Поставляючи нову партію техніки Renault Premium Route у Швейцарію, компанія RENAULT TRUCKS продовжує своє плідне співробітництво з такою всесвітньо відомою компанією як COCA-COLA.