16.11.2011

ПІДПИСАННЯ УГОДИ З

Підписання угоди з «Укррос-транс»

Черговий етап співпраці двох професіоналів

Компанія рено тракс продовжує підтверджувати імідж надійного партнера кращих транспортних компаній

Сьогодні кожен з нас стає свідком припинення кризових явищ в економіці України. Безперечно, кращим підтвердженням таких тенденцій стало відновлення економічної активності підприємств, що знайшло своє відображення у підписанні угоди між ТОВ «РЕНО ТРАКС УКРАЇНА» і ТОВ «УКРРОС-ТРАНС» — двома учасниками прогресивних галузей економіки.

ТОВ «Укррос-транс» — одна з найбільших транспортно-експедиційних компаній в Україні

Запорукою успіху діяльності компанії, окрім професіоналізму і багаторічного досвіду роботи, є використання виключно найкращої сучасної техніки. Обираючи техніку, «Укррос-транс» керується такими критеріями як надійність автомобіля, наявність сервісної мережі, а також експлуатаційні витрати. Дані вимоги забезпечує багаторічна співпраця з ТОВ «Рено Тракс Україна», що почалась ще у 2006 році, коли перші «французи» прикрасили автопарк ТОВ «Укррос-транс». Сьогодні ж парк компанії майже на 100% складають тягачі Рено Тракс. І ось у жовтні поточного року компанія придбала ще 20 нових магістральних сідельних тягачів Premium Route 440.19. Всі автомобілі обладнані підсиленим шасі, що найкращим чином адаптоване до стану вітчизняних доріг. Крім того, нова техніка володіє  загальновідомими властивостями оптимізації витрат палива, що забезпечується використанням економічного 11 літрового двигуна DXi потужністю 430 к.с. спільно з 16-ти ступінчастою механічною коробкою передач ZF. Автомобілі мають оптимальну комплектацію для далеких рейсів у напрямках Західної Європи і Росії.

 

 

У міру збільшення обсягів перевезень, зростає і автопарк компанії. За попередніми домовленостями, вже у наступному році парк компанії поповниться ще 20-ма новими тягачами Premium Route.