30.11.2011

ПОЧАТОК ЕРИ САМОСКИДІВ KERAX НА АЗІЙСЬКОМУ РИНКУ

Визнаний у всьому світі за свій видатний кліренс і надійність, самоскид Kerax все ще недооцінений на азіатських ринках. Компанія набуває популярності в цьому регіоні завдяки діяльності свого підрозділу — Центру вантажних автомобілів Renault Trucks в Азії, який займається проведенням рекламних акцій і автомобільних виставок. Так наприклад, в рамках проекту Construction Days 2011 («Дні будівельної техніки 2011») було залучено близько 100 Азіатських клієнтів, які взяли участь у тест-драйві всієї лінійки будівельних вантажівок. На початку літа 6 самоскидів Renault Kerax були поставлені в китайську військову компанію охорони водних ресурсів і гідроенергетики р. Синьцзян, згодом місцевий дилер замовив ще 35 вантажівок.

Завдяки плідній роботі азійської філії, Renault Trucks починаєзавойовувати ринки цього регіону, зокрема самоскидами Renault Kerax. Щоб зробити цю провідну модель з лінійки будівельної техніки впізнаваною, поряд із уже добре відомими вантажівками, філія компанії регулярно організовує рекламні акції та виставки автомобілів. РегіонСиньцзян, з усіма його шахтами і будівельною промисловістю, став одним зперших цільових регіонів для розширення діяльності компанії RenaultTrucks.

Наодному з таких заходів, співробітникам військової компанії охорониводних ресурсів і гідроенергетики р. Синьцзян представилася можливістьпровести тест-драйв самоскидів Kerax. Менеджерикомпанії високо оцінили не тільки динамічні якості цього самоскида, а йнизьке споживання палива, що послужило приводом для замовлення ще шестивантажівок. Ці вантажні автомобілі компанія отримала на початку літа 2011 року. У той же самий час, для задоволення зростаючого попиту в регіоні на самоскиди Kerax, місцевий дилер замовив ще 35 самоскидів.

Навесні на організованому компанією Renault Trucks заході Construction Days 2011 («Дні будівельної техніки 2011») в Ліоні, було залучено близько 100 азіатських клієнтів, яким була надана можливість провести тест-драйв всієї лінійки будівельних вантажівок в реальних умовах.