Новини


rss








   

  12.11.2012

  ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

  кОМПАНІЯ РЕНО ТРАКС УКРАЇНА СПІЛЬНО З ВИРОБНИКОМ КУЗОВНОГО ОБЛАДНАННЯ CARIDRO В РАМКАХ Х МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «КОМУНТЕХ-2012», ЩО ПРОХОДИЛА 6-9 ЛИСТОПАДА В КИЄВІ, ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ УКРАЇНИ — СМІТТЄВОЗИ caribom НА БАЗІ ШАСІ РЕНО МІДЛУМ

  До уваги відвідувачів на стенді Рено Тракс було представлено два сміттєвози виключно французького виробництва — модель Caribom Side Loader з боковим завантаженням і бункером об’ємом 14 м.куб., і модель Caribom Compact з функцією заднього завантаження і більш компактним, у порівнянні з попередньою моделлю, бункером об’ємом 12 м.куб. Вся техніка адаптована відповідно до умов експлуатації в Україні, що зумовило використання напрочуд надійних матеріалів. Наприклад, для виготовлення бункерів обох моделей використано надміцну сталь типу S235 (боковини) і S355 (дно).

  Сміттєвози побудовані на базі шасі Рено Мідлум 220.16, що вже завоював прихильність ринку міської та регіональної дистрибуції. Автомобіль оснащено короткою 3-місною кабіною, посиленим шасі і двигуном потужністю в 220 к.с. Вбудована коробка відбору потужності на коробці передач S88C, а також блокування міжколісного диференціалу. Застосовується вертикальна вихлопна труба.

  Крім того, у своєму прагненні приділити максимальну увагу вирішенню комунальних задач міської та регіональної дистрибуції, Рено Тракс Україна, за підтримки фінансових партнерів, підготувала ряд лізингових програм для надання своїм клієнтам унікального комплексного рішення.


  rss