12.11.2012

ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

кОМПАНІЯ РЕНО ТРАКС УКРАЇНА СПІЛЬНО З ВИРОБНИКОМ КУЗОВНОГО ОБЛАДНАННЯ CARIDRO В РАМКАХ Х МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «КОМУНТЕХ-2012», ЩО ПРОХОДИЛА 6-9 ЛИСТОПАДА В КИЄВІ, ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ УКРАЇНИ — СМІТТЄВОЗИ caribom НА БАЗІ ШАСІ РЕНО МІДЛУМ

До уваги відвідувачів на стенді Рено Тракс було представлено два сміттєвози виключно французького виробництва — модель Caribom Side Loader з боковим завантаженням і бункером об’ємом 14 м.куб., і модель Caribom Compact з функцією заднього завантаження і більш компактним, у порівнянні з попередньою моделлю, бункером об’ємом 12 м.куб. Вся техніка адаптована відповідно до умов експлуатації в Україні, що зумовило використання напрочуд надійних матеріалів. Наприклад, для виготовлення бункерів обох моделей використано надміцну сталь типу S235 (боковини) і S355 (дно).

Сміттєвози побудовані на базі шасі Рено Мідлум 220.16, що вже завоював прихильність ринку міської та регіональної дистрибуції. Автомобіль оснащено короткою 3-місною кабіною, посиленим шасі і двигуном потужністю в 220 к.с. Вбудована коробка відбору потужності на коробці передач S88C, а також блокування міжколісного диференціалу. Застосовується вертикальна вихлопна труба.

Крім того, у своєму прагненні приділити максимальну увагу вирішенню комунальних задач міської та регіональної дистрибуції, Рено Тракс Україна, за підтримки фінансових партнерів, підготувала ряд лізингових програм для надання своїм клієнтам унікального комплексного рішення.