10.09.2015

ОНОВЛЕНІ МОДЕЛІ ПОЖЕЖНИХ ВАНТАЖІВОК RENAULT TRUCKS

Компанія Renault Trucks, яка займає лідируючу позицію з 72.3% часткою ринку Франції з постачання спецтранспорту для пожежно-рятувальної служби, представлятиме новинки в сімействі пожежних автомобілів під час проведення конференції Федерації пожежної служби Франції. 122-га конференція проходитиме цього року з 23 по 26 вересня у місті Ажен.

Renault Trucks покаже новинки пожежних вантажівок, які відповідають стандарту Євро 6, під час 122-ї національної конференції Федерації пожежної служби Франції. Конференція буде проводитися з 23 по 26 вересня в Ажені. Лідер з постачання спеціальних вантажівок для пожежно-рятувальних служб, який займає 72.3% ринка, Renault Trucks представить широку лінійку спецтехніки – автомобілі масою від 2.8 до 32 тон, які мають чудову маневреність та дозволяють дістатися до пожежі у будь-яких найважчих дорожніх умовах у міській та сільський місцевостях, а також у важкодоступних районах.

Одним із нововведень, які представлятиме Renault Trucks, є нова компоновка шасі пожежних автівок. Ця компоновка звільняє додаткове місце уздовж бортів, що надає більше об‘єму для розміщення обладнання та інвентарю. Відвідувачі також матимуть можливість побачити нову модель вантажівки серії К з кабіною, розрахованою для розміщення пожежної команди. Модель доступна у двох модифікаціях – XL на 6 місць та XXL на 8 місць. Окрім того, Renault Trucks також покаже пасажирську версію мікроавтобуса Renault Master Public Transport з новим двигуном, що відповідає стандарту Євро 6, та колісною формулою 4х4.

На конференції буде представлено п’ять моделей:

  • пожежний автомобіль загального призначення Renault Trucks D 4×2 Fire
  • пожежний автомобіль для гасіння лісових пожеж Renault Trucks D 4×4 Forest Fire
  • пожежний автомобіль для гасіння пожеж у сільській місцевості Renault Trucks D 4×4 Rural Fire
  • пожежний автомобіль з кабіною для розміщення пожежної команди (в модифікації на 6 місць) Renault Trucks K 6×6 XL crew cab
  • повнопривідний пасажирський варіант мікроавтобуса Renault Master 4х4 Public Transport

Вантажівки Renault Trucks серій,які призначені для служб пожежогасіння та порятунку, мають масу від 2.8 до 32 тон та відповідають жорстким вимогам пожежників до умов експлуатації в місті та у сільський місцевості.

Автомобілі Renault Master, Renault Maxity, вантажівки серії D з кабінами розміром 2м та 2.1м, мають просторий інтер‘єр та відмінну маневреність і використовуються для проведення рятувальних операцій у міських умовах. Повнопривідна модифікація автомобілів серії D 2.1 може бути використана в умовах сільської та лісової місцевості, також у супроводженні вантажівок серій С та К. Їхня здатність розчищати завали, високий кліренс та величезна тягова здатність дозволяють дістатися найважчих місцевостей.
За допомогою спеціально створених інструментів, сервісів та інтернет порталу, Renault Trucks також надає підтримку кузовобудівникам у створенні оптимальних робочих параметрів, які потрібні для роботи спецтехніки.