14.06.2012

НОВІ МОЛОКОВОЗИ ДЛЯ КОРПОРАЦІЇ РОШЕН

сьомий рік плідної співпраці компанії «рено тракс» та кондитерської корпорації «рошен» ознаменувався ще однією поставкою трьох одиниць premium lander 380.26 6×2 для перевезення молока.

Минулого літа компанія «Рено Тракс» поставила для масломолочного комбінату «Бершадьмолоко», що входить до складу корпорації «Рошен», два автопоїзди-молоковози на базі шасі Premium Lander 380.26 6Х2 з цистерною польського виробництва.

Завдяки високій якості автомобілів і географічно розвиненому сервісу, «Рошен», прихильний до бренду Renault, розмістив замовлення на придбання нової партії техніки. І вже у червні 2012 року французький виробник поповнив автопарк «Бершадьмолоко» ще трьома одиницями Premium Lander 380.26 6Х2 з повною масою автопоїзда 44 тонни. Вся техніка пройшла спеціальну адаптацію до кліматичних і ландшафтних умов України, оснащена посиленою рамою, яка підвищує її надійність, а також глибокою кабіною для забезпечення водія максимальним комфортом.

Нагадаємо, що у першому півріччі автопарк транспортного підрозділу корпорації «Рошен» — ТОВ «Кондитер-Транс» — було збільшено на десять нових тягачів Renault Premium 440.19 із загальної партії замовлення 20 одиниць. Сьогодні автопарк налічує близько 60 одиниць техніки і майже на сто відсотків складається з тягачів Renault Premium.