29.03.2012

НОВІ АВТОВОЗИ ДЛЯ КОМПАНІЇ «Н-ТРАНС»

нові автовози RENAULT PREMIUM 460.19 стандарту ЄВРО-5 поповнили автопарк одного з провідних операторів ринку логістики нових легкових автомобілів в україні, компанії «н-транс». ця поставка є продовженням співпраці між компаніями «н-транс» і «рено тракс с.а.с», початок якої було покладено ще у 2007 році.


У минулому році в рамках контракту 2011 року була здійснена поставка першої партії нових автовозів RENAULT PREMIUM 380.19 ЄВРО-5 (20 одиниць). Завдяки економічно вигідним умовам експлуатації автомобіля (оптимальна витрата палива і обслуговування техніки), а також широкій мережі сервісних центрів в Україні, з-поміж усіх європейських виробників вантажної техніки, керівництво компанії «Н-ТРАНС» зупинило свій вибір на техніці Renault. В цьому році компанія «РЕНО ТРАКС С.А.С.» поставить ще 10 нових вантажівок RENAULT PREMIUM 460.19 ЄВРО-5 у рамках минулорічного контракту.

Маючи багаторічний досвід роботи на ринку (з 1993 року), а також завдяки потужній матеріальній і клієнтській базам, компанія «Н-ТРАНС» надає повний спектр послуг з доставки легкових автомобілів від заводу-виробника до продавця. Компанія також здійснює митне оформлення, брокерське обслуговування, відповідальне зберігання і передпродажну підготовку на сучасному автомобільному терміналі.

На сьогоднішній день автопарк компанії «Н-ТРАНС» налічує близько 100 одиниць техніки для перевезень легкових автомобілів. До кінця цього року керівництво компанії планує збільшити рухомий склад ще на 20 одиниць нових RENAULT PREMIUM 460.19 ЄВРО-5.

вв

ВІВВВВВВВВВВВВук