16.03.2015

НОВИНКИ ГАМ «БУДІВНИЦТВО» КОМПАНІЇ RENAULT TRUCKS НА INTERMAT

Презентація новинок на Intermat з 20 по 25 квітня 2015 р.

Renault Trucks презентуватиме новинки своїх гам «Будівництво» під час Салону Intermat, який пройде з 20 по 25 квітня 2015 р. в експо-центрі Paris-Nord Villepinte. На стенді Renault Trucks (зал 6, алея C, стенд 083), зокрема, буде розміщено бетонозмішувач Renault Trucks C XLOAD, C 8×4 Tridem або додатково – K Xtrem.

На Міжнародному салоні будівельного обладнання та техніки Intermat, який пройде з 20 по 25 квітня 2015 р. в експо-центрі Paris-Nord Villepinte, компанія Renault Trucks презентуватиме широкий ряд своїх автомобілів C та K гам «Будівництво». Таким чином, Renault Trucks запропонує своїм клієнтам ознайомитися з новими конфігураціями Renault Trucks C та K, а також з супровідними пропозиціями на сервіси. Завдяки численним доступним версіям та принципу модульного заміщення між двома гамами компанія Renault Trucks може запропонувати професіоналам у сфері будівництва незалежно від напряму їх роботи надійні траспортні рішення, які забезпечать зменшення експлуатаційних витрат.

Компанія Renault Trucks виставить на своєму стенді один C 8×4 XLOAD (оснащений бетонозмішувальним агрегатом). Модель C XLOAD розроблено зі зменшеною ненавантаженою масою, що дозволяє підприємцям за кожну поїздку завантажувати більше бетону й, таким чином, збільшувати продуктивність а рентабельність.

Компанія Renault Trucks також представить свій C 8×4*4 Tridem. Завдяки четвертій керованій осі радіус повороту автомобіля зменшено на 90 см, що, зокрема, покращує його маневреність. Такий автомобіль рекомендовано для кузовобудівельників, які для встановлення обладнання (для автомобілів з крановою платформою, знімним кузовом, стрілою або промисловим пилососом) потребують зміщення навантаження в задню частину.

Клієнти, які займаються розробкою кар’єрів, зможуть познайомитися з K 8×4 Xtrem, який, зокрема, виділяється своїм посиленим шасі та новою роботизованою коробкою передач Optidriver Xtrem, а також механічними вузлами, спеціально посиленими для цього виду діяльності, відомого значними навантаженнями. K Xtrem встановлюється на 24-дюймові стандартизовані дорожні шини. Таке ошинування, яке компанія Renault Trucks вперше у Європі застосувала в серійному варіанті на своїх вантажівках, завдяки підвищеному дорожньому просвіту та збільшеним кутам з’їзду/заїзду ще більше підвищує вантажопідйомність та прохідність K.

Окрім того, на стенді також буде представлено Renault Trucks C 6×4 OptiTrack. OptiTrack завдяки двом гідравлічним приводам, розташованим у маточинах передніх коліс, забезпечує тимчасове збільшення тягових характеристик автомобіля. Ця система дозволяє «за запитом» отримати повнопривідну конфігурацію без недоліків, характерних для класичного повнопривідного автомобіля, зокрема, збільшених витрат палива, обмеження щодо висоти завантаження, значної вартості обслуговування та надмірної маси.

C Cab 2,3 m 6×4 – автомобіль, адаптований під потреби перевізників, які займаються розвезенням матеріалів містом або передмістям, – буде також представлено на Intermat. Цей автомобіль серійно обладнаний роботизованою коробкою передач Optidriver. Зменшені висота та ширина його кабіни забезпечують водієві більшу маневреність та дозволяють з легкістю підійматися у кабіну та спускатися з неї.

Нарешті, після розповсюдження по Європі у 2013–2014 рр. автомобілів своєї нової гами компанія Renault Trucks випустила нові вантажівки на ринки Середнього Сходу та Африки, ще більше закріпивши свою світову присутність. Таким чином, Renault Trucks презентуватиме на Салоні Intermat автомобіль K у конфігурації тягача 6×4.

Компанія Renault Trucks представить свої автомобілі на Салоні Intermat з 20 по 25 квітня 2015 р. (зал 6, алея C, стенд 083).

Клієнти також зможуть побачити автомобілі C та K гам «Будівництво» компанії на стендах наших партнерів-кузовобудівельників.

  • 1
  • 2
  • 3