15.02.2013

НОВИЙ РЕНО PREMIUM TRUCK RACING 2013

ЕКОНОМІЧНІСТЬ У ПОЄДНАННІ З НЕЗРІВНЯНИМИ ВІДЧУТТЯМИ ВІД КЕРУВАННЯ

Після успішного виходу на ринок в 2011 році першої ексклюзивної серії, компанія Renault Trucks представила свій оновлений автомобіль Premium Truck Racing зразка 2013 року. Конструкторам вдалося зберегти сильні сторони автомобіля — зовнішній та внутрішній дизайн, який запам’ятався нам по перемогам команди MKR Technology-Renault Trucks в рамках чемпіонату Європи з автоперегонів вантажних автомобілів — поєднавши їх з якостями магістрального автомобіля Premium Route, який користується славою одного з найбільш економічних.

Команда чемпіонів замін не потребує. Новий титул чемпіона в командному заліку в сезоні 2012 року, завойований командою MKR Technology-Renault Trucks, став вагомим аргументом для компанії Renault Trucks щодо оновлення своєї лінійки автомобілів. Автомобіль Premium Truck Racing 2013 пропонується в модифікації тягач 4×2 (або 6×2 для британського ринку) оснащений 460-сильним двигуном DXi11 та роботизованою коробкою передач Optidriver+.

Автомобілі нової серії гарантують Вам неперевершені відчуття від управління в атмосфері автоперегонів, що вдало поєднані з шляховими якостями та низьким рівнем споживання пального, які стали візитною карткою автомобіля Premium Route від Renault Trucks.

Ззовні автомобіль характеризується знайомими рисами спортивного дизайну, на якому гордо красується напис 01 – символ перемоги та красномовний натяк на амбіції заводу в м. Бург-ан-Бресс, де виготовляються ці легендарні автомобілі. Ще більшої динамічності дизайну автомобіля додають алюмінієві диски, дзеркала заднього вигляду в колір кабіни та чорна решітка радіатора з червоною каймою. Всередині водій відразу віддасть належне комфорту, перевагам фірмових спортивних сидінь та аксесуарів сірого кольору «Renault Trucks Racing» і отримає незабутні відчуття від керма з червоної шкіри.

Під капотом, замість 1,160-сильної спортивної версії двигуна DXi11, стоїть його серійний варіант, який зберіг певні риси свого потужного родича. За словами інженера-моториста команди Renault Trucks Racing  Максима Ле БЕКА в нашому інтерв’ю ще в 2010 році: «Спортивний двигун на більш ніж 80% походить від серійного двигуна, як того вимагають правила FIA. Сила нашого DXi11 полягає в максимальному обертовому моменті при низьких оборотах. На спортивній трасі чи на автодорозі наша ціль лишається незмінною: надійність та потужність!».

Автомобіль Premium Truck Racing зразка 2013 р. доступний вже сьогодні у наших дилерів у всіх країнах Європи. Оновлена версія автомобіля ексклюзивної серії дозволяє компанії Renault Trucks поділитися зі своїми клієнтами гордістю та престижем своїх титулів та перемог в спортивних змаганнях і запропонувати надійний та економічний автомобіль для роботи.