03.12.2013

Новий модельний ряд на виставці Solutrans — copie

Новий модельний ряд на виставці Solutrans

На виставці Solutrans, що проходила з 19-го до 23-го листопада у Ліоні (Франція), компанія Renault Trucks представила свій оновлений модельний рад стандарту ЄВРО-6 та вкотре продемонструвала вміння знаходження оптимальних рішень для транспортної галузі. Символ ефективності та рентабельності, новий модельний ряд включав не тільки моделі T, C, K та D, а також нову розробку компанії Renault Trucks – модель D з 2-метровою кабіною.

Розроблений у плідній співпраці з 50-ма партнерами з усього світу, новий модельний ряд компанії Renault Trucks  є ідеальним інструментом для виконання різноманітних завдань у транспортній галузі. Для Renault Trucks транспортний засіб — це, у першу чергу, об’єкт прибутку, що ніколи не підведе свого власника, що подарує водієві відчуття гордості від керування таким засобом та забезпечить захист ділових інтересів власника. Задля цього компанія пропонує сьогодні повністю оновлену лінійку вантажівок для різноманітних галузей застосування – магістральні перевезення, будівництво та дистрибуція.

Менш ніж за півроку після приголомшливої прем’єри нового модельного ряду у Ліоні компанія Renault Trucks розпочала поставки нових вантажівок у Європі. Так, французька компанія STAFF стала першим почесним власником нових автомобілів серії «Т». Це чотири вантажівки, оснащені двигуном DTI 13 ЄВРО 6 потужністю 520 к.с., з високою спальною кабіною (Hifh Sleper Cab) та плоскою підлогою. У рамках виставки Solutrans президент компанії Renault Trucks Бруно Блін (Bruno Blin) та директор Renault Trucks Франція Марк Мартіне (Marc Martinez)  урочисто передали ключи від чотирьох нових магістральних вантажівок серії T генеральному директору транспортної компанії STAFF Каре Менджел (Kara Mendjel). Ця прем’єрна угода поклала початок продажів вантажівок нової нами у Європі. В України нові автомобілі очікуються влітку наступного року.

Увагу відвідувачів виставки Solutrans привернула ще одна новинка від компанії Renault Trucks, а саме модель D з 2-метровою кабіною та повною масою від 3,5 до 7,5 тонн. Автомобіль обладнаний двигуном DTI 3 ЄВРО-6 потужністю від 150 до 180 к.с. та шестиступеневою коробкою передач, ручною чи роботизованою у версії  7,5 т. Цей автомобіль — є ідеальним помічником для міської дистрибуції.

Окрім нової лінійки компанія Renault Trucks представила свої класичні моделі, а саме автомобілі Master та Maxity, на які не розповсюджуються нові екологічні стандарти ЄВРО 6. Не могла не привернути до себе увагу й ще одна деталь – показана у розрізі кабіна гами T, що дозволило всім бажаючим самостійно оглянути інтер’єр нової кабіни та гідно оцінити всі її переваги.