16.08.2012

НОВЕ ШАСІ RENAULT PREMIUM ДЛЯ ПАТ «ФАРМАК»

ПЕРЕКОНАВШИСЬ У ЕКОНОМІЧНІЙ ВИГОДІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА НАДІЙНОСТІ ТЕХНІКИ RENAULT TRUCKS, ПАТ «ФАРМАК» ЗНОВУ ЗРОБИЛО ВИБІР НА КОРИСТЬ ФРАНЦУЗЬКОГО ВИРОБНИКА — ЩЕ ОДНЕ ШАСІ RENAULT PREMIUM 380.26 6Х2 СТАНДАРТУ ЄВРО-3 ПОПОВНИЛО АВТОПАРК ЛІДЕРА ВІТЧИЗНЯНОЇ ФАРМАЦЕВТИКИ

З підвищенням значущості регіональних та міських перевезень в Україні, вітчизняні підприємства перебуваюють у пошуку оптимального транспортного рішення. Не є виключенням і ПАТ «ФАРМАК». Керівництво фармацевтичної компанії, висуваючи автовиробникам вимоги щодо зменшення рівня витрат палива, якості сервісного обслуговування та надійності техніки, зупинило свій вибір саме на техніці Renault – щойно завершилась поставка шасі Renault Premium 380.26 6х2 стандарту ЄВРО-3 з рефрижераторною надбудовою польського виробництва.

До кінця літа планується поставка ще двох рефрижераторів на базі
Renault Midlum 280.18 стандарту ЄВРО-3 для перевезення лікарських препаратів в межах України.

Варто зазначити, що кілька років поспіль автопарк компанії  був укомплектований тягачами Premium Route і моделями для міської та регіональної диструбуції – Renault Midlum з рефрижераторними установками.

ПАТ «Фармак» — лідер вітчизняної фармацевтики, що забезпечує 18% виробництва лікарських засобів в Україні, є одним із лідерів з експорту ліків за кордон – близько 20% продукції йде на експорт у більше ніж 20 країн світу.