09.07.2014

Нова лінія вантажівок Renault «Виробництво у Франції гарантовано»

ПроФранс

Компанія Renault Trucks отримала право на позначку «Виробництво у Франції гарантовано» для лінії своїх вантажівок Renault Trucks Т, С, К , D і D WIDE. Ця позначка призначається асоціацією «ПроФранс» (ProFrance Association), головою якої є Ів Єго. Це єдина позначка, яка засвідчує, що продукцію компанії виготовлено у Франції. Позначка «Виробництво у Франції гарантовано» підтверджує зв’язки Renault Trucks із Францією і підкреслює досвід її виробничих потужностей у містах Бленвіль-сюр-Орне, Бург-ан-Бресс і Ліон.

Компанія Renault Trucks розпочала свою діяльність у 1894 році, коли було представлено перший двигун Berliet. З тих пір Renault Trucks завжди функціонувала у Франції і продовжує виробляти свої автомобілі там і зараз. Позначка «Виробництво у Франції гарантовано», присвоєна асоціацією «ПроФранс», є визнанням цього факту офіційним незалежним органом. Для клієнтів Renault Trucks це гарантія того, що вантажівки Renault Trucks Т, С, К , D і D WIDE були дійсно вироблені у Франції і, купуючи автомобілі компанії Renault Trucks, вони підтримують французьку обробну промисловість. Ця позначка також означає зв’язок Renault Trucks із Францією і підкреслює досвід її виробничих потужностей у містах Бленвіль-сюр-Орне (Кальвадос), Бург-ан-Бресс (Аін) і Ліоні (Рона). Це позначка – це привід для гордості для всього колективу компанії, вона підкреслює національне значення їх повсякденної роботи. Автомобілі Renault Trucks – це єдині вантажівки, які отримали право на цей сертифікат.

Сертифікація асоціацією «ПроФранс» заснована на двох основних критеріях, обидва з яких повинні бути задоволені. По-перше, всі основні етапи створення та виробництва продукції мають проходити у Франції. Крім того, принаймні, 50% від собівартості одиниці продукції має бути витрачено у Франції. Заявки на отримання цієї позначки розглядаються органами сертифікації, обраними «ПроФранс», які мають право видавати позначку.

Сертифікат «Виробництво у Франції гарантовано» було присвоєно Renault Trucks у лютому 2014 р. на три роки з щорічним підтвердженням.

Про компанію Renault Trucks

Renault Trucks – виробник комерційних автомобілів, що працює у 100 країнах світу. Близько 70% співробітників компанії знаходиться у Франції. Компанія виробляє свої автомобілі у Франції у містах Бленвіль-сюр-Орне (Кальвадос), Бург-ан-Бресс (Аін), Ліон (Рона) і Лімож (Верхня В’єнна) .
У 2001 році, Верхня В’єнна приєдналася до компанії Volvo Group. Volvo Group є одним із провідних світових виробників вантажівок, автобусів, будівельної техніки, систем приводу для морського і промислового використання. Volvo Group, кількість працівників якої налічує 110 тис. осіб, має виробничі потужності у 19 країнах і продає свою продукцію на ринках більше, ніж 190 країн світу. У 2013 році загальний обсяг продажів групи склав близько 270 мільярдів шведських крон.