18.11.2014

КОМПАНІЯ RENAULT TRUCKS ПРОДОВЖУЄ ВИВОДИТИ НОВИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД НА РИНКИ ВСЬОГО СВІТУ

Зміцнення позицій на Близькому Сході

Виробник автомобілів Renault Trucks виводить на ринки Африки та Близького Сходу новий модельний ряд, зміцнюючи там свою присутність та підтверджуючи амбіції глобального гравця.

Після випробування свого повного модельного ряду та закріплення на ринках Європи у 2013-2014 роках, Renault Trucks наразі виходить з ним на ринки Близького Сходу та Африки. Для забезпечення найвищого рівня надійності своїх вантажівок під час розробки нового модельного ряду, компанією були задіяні значні ресурси. Крім того, усі нові моделі були випробувані виробником Renault Trucks у небачених досі складних умовах. Завдяки чому, автомобілі нового модельного ряду повністю адаптовані для роботи в екстремальних кліматичних і дорожніх умовах, які нерідко зустрічаються у цих регіонах.

Наприкінці жовтня у Йоганнесбурзі, Південна Африка, провели презентацію Renault Trucks моделей C і K, на якій були присутні 120 клієнтів. 5-6 листопада у місті Доха, Катар, на презентації моделей C, K і D були присутні біля 250 клієнтів. І в кожному випадку у клієнтів була можливість особисто випробувати вантажівки та взяти участь у семінарах, які знайомили з самими авто та їх особливими якостями.

«Це справжня подія в історії Renault Trucks в Африці, — говорить Крістіан Кулсает, виконавчий директор підрозділу Renault Trucks у Південній Африці. – З точки зору експлуатаційної надійності, продуктивності та рівня послуг, які надаються, ми не маємо рівних на ринку. Пропонуючи ринку ці нові моделі, покликані зменшити видатки транспортних підприємств, компанія Renault Trucks допомагає клієнтам робити свій внесок у розвиток економіки регіону, а саме, у будівельній та гірничодобувній галузях». Він додає: «Тепер, коли у Renault Trucks є цей модельний ряд, ми маємо намір збільшити свою долю ринку у Південній Африці з 2 до 5% у найближчі три роки».

Ларс-Ерік Форсберг (Lars-Erik Forsbergh), виконавчий директор компанії Renault Trucks на Близькому Сході, підкреслив, що саме потреби регіону, за який він відповідає, визначили напрям розвитку нових моделей: «Серія Renault Trucks K випробувалася в екстремальних умовах більше, ніж рік в Омані. Нашим клієнтам важливо розуміти, що вони сміливо можуть використовувати наші вантажівки для своїх виробничих потреб, і ми гарантуємо збільшення продуктивності».

 

Бруно Блен, президент Renault Trucks підсумовує: «З початком виробництва нового модельного ряду, технічно придатного до використання в екстремальних умовах Африки та Близького Сходу, ми з великим оптимізмом дивимося у майбутнє на цих ринках. У нас є всі можливості домогтися значного зростання для компанії Renault Trucks».

 

З 24 до 27 листопада, представники Північної, Центральної та Західної Африки, в свою чергу, відкриють для себе новий модельний ряд у Ліоні. Очікується присутність біля 400 клієнтів.

 

Згаданий модельний ряд буде пропонуватися у таких країнах:

Південна та Східна Африка:

Південна Африка, Ботсвана, Кенія, Лесото, Малаві, Маврикій, Мозамбік, Намібія, Танзанія, Уганда, Свазіленд, Замбія та Зімбабве.

Близький Схід:

Саудівська Аравія, Бахрейн, Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати, Ірак, Іран, Йорданія, Кувейт, Ліван, Оман, Катар, Судан, Сирія та Ємен,

Північна, Центральна та Західна Африка:

Алжир, Ангола, Бенін, Буркіна-Фасо, Камерун, Конго, Кот-Д’Івуар, Ефіопія та Габон.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5