02.03.2015

КОМПАНІЯ NORBERT DENTRESSANGLE ІНВЕСТУЄ У 530 АВТОМОБІЛІВ RENAULT TRUCKS T

ІСТОРИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО

Компанія Renault Trucks передала Norbert Dentressangle ключі від 100 перших екземплярів із замовлених 530 автомобілів з маркуванням «Origine France Garantie» («Гарантоване французьке походження»). Після випробувань в реальних умовах експлуатації європейський лідер з перевезень та логістики був підкорений технічними властивостями автомобілів, їх справжнім французьким походженням та високою екологічністю двигунів DTI Euro 6. Вибір щодо придбання зупинено на Renault Trucks D та Renault Trucks T – автомобілі, який отримав титул «Краща вантажівка 2015 року за міжнародною версією».

омпанія Norbert Dentressangle, європейський лідер з перевезень та логістики з першим у Європі власним автопарком вантажівок, знову віддає свою довіру Renault Trucks та замовляє 530 автомобілів нової гами, призначених для розподілу між численними філіями по всій Європі. Мова, головним чином, йде про автомобілі гами T для регіональних, національних та міжнародних перевезень. Частину цієї закупівлі складає сотня автомобілів D, призначених для перевезення різних вантажів.

Після перевірки Renault Trucks T, кращої вантажівки 2015 року за міжнародною версією, в реальних умовах експлуатації впродовж кількох місяців представники компанії Norbert Dentressangle були повністю підкорені цим автомобілем. Більше того, обравши сертифіковані автомобілі з маркуванням «Origine France Garantie» (єдиним сертифікованим знаком, який гарантує французьке походження виробу), компанія Norbert Dentressangle приєдналася до акції підтримки французького виробника. Під час вручення ключів у Сен-Пріє (69), де розташований головний офіс Renault Trucks, Ерве Монжотен (Hervé Montjotin), президент правління компанії Norbert Dentressangle, пояснив свій вибір: «Я розглядаю отримання автомобілів нової гами Renault Trucks Euro 6 як можливість нагадати про те, що компанія Norbert Dentressangle, як і раніше, інвестує у традиційну сферу своєї діяльності – перевезення. Вибір вантажівки є для нас найважливішим питанням, оскільки він уособлює наші зобов’язання, якість обслуговування наших клієнтів, забезпечення комфорту та безпеки наших водіїв і, зрештою, високу екологічність завдяки економічним та «чистим» двигунам. Окрім того, ми пишаємося своїм внеском в європейську акцію з підтримки вітчизняного продукту з маркуванням «Origine France Garantie», створеного в нашому історичному регіоні.»

Зі свого боку, Брюно Блен (Bruno Blin), президент компанії Renault Trucks, підкреслив: «Я дуже радий, що Norbert Dentressangle, французьке підприємство з міжнародною мережею представництв, відзначило якості автомобіля Renault Trucks T, визнаного кращою вантажівкою 2015 року за міжнародною версією, та підтримує французького виробника. Наші вантажівки дійсно виробляються виключно у Франції: на виробничих дільницях Бленвіль-сюр-Орну, Бург-ан-Брессу та Ліону.»

  • 1
  • 2
  • 3