12.03.2014

Відкриття оформлення замовлень на нову гаму Renault Trucks Euro 5

Нова гама Renault Trucks Euro 5

Компанія Renault Trucks відкрила оформлення замовлень на нову гаму Euro 5.

Завдяки цій новій гамі вантажівки компанії Renault Trucks стають засобом продуктивності для клієнтів. Компанія Renault Trucks зробила все можливе, щоб цей засіб став якомога ефективнішим для виконання перевізниками своїх завдань. Тому що виробник вважає вантажівку центром прибутку, який ніколи не повинен залишати замовників напризволяще, а має давати змогу водіям пишатися своєю працею та захищати бізнес клієнтів.

Компанія Renault Trucks пропонує повну гаму вантажівок стандарту Euro 5, призначених для магістральних перевезень, — Renault Trucks T, будівництва — Renault Trucks C і K (важка техніка для будівництва) та для спеціалізацій з перевезень — Renault Trucks D Wide та D з кабіною 2,1 м.

Вантажівки нової гами, спроектовані та впроваджені у співпраці з міжнародними замовниками, пройшли найсуворіші випробування в історії компанії Renault Trucks.

Якості, притаманні вантажівкам нової гами, знайшли своє відображення в дизайні. Кожний елемент було розроблено відповідно до певних функцій, для ефективності на дорозі та, разом із тим, щоб власник або водій пишалися автомобілем, яким керують. Концепція нових вантажівок та їхнього обладнання забезпечує водіям максимальний комфорт і безпеку.

Компанія Renault Trucks пропонує широкий вибір двигунів і кабін, пристосованих до потреб та діяльності клієнтів. Виробник також пропонує надання послуг (рішення Optifuel) для щоденної допомоги клієнтам у зменшенні споживання палива.

  • Щоб вантажівка стала справжнім центром прибутку, компанія Renault Trucks ще на етапі проектування поставила за головну мету заощадження споживання палива. Серія T — новий передовий загін вантажівок для магістральних перевезень — споживає на 5% менше палива, ніж вантажівки попереднього покоління.
  • Компанія Renault Trucks використала найефективніші методи й інструменти для забезпечення своїм клієнтам бездоганної надійності. У разі необхідності компанія Renault Trucks також піклується про те, щоб клієнтам була надана швидка та ефективна технічна допомога. Завдяки мережі з 1600 дилерських та сервісних центрів у всьому світі компанія Renault Trucks гарантує якнайшвидший ремонт та щонайкоротший час простою.
  • Концепція нових вантажівок та їхнього обладнання забезпечують водіям максимальний комфорт і безпеку. Головна мета компанії Renault Trucks — постійне покращення комфорту та умов праці водіїв.

 

Вантажівки нової гами Euro 5 компанії Renault Trucks, яким притаманні міць, ефективність та комфорт, вже зараз доступні в Білорусі, Росії, Туреччині, Україні та Казахстані.