19.04.2012

ВИСТАВКА ІNTERMAT: НОВИЙ PREMIUM LANDER TRIDEM 8X4*4

В рамках виставки INtermat, яка проходила в парижі з 16 по 21 квітня, компанія Renault trucks представила новий концепт, призначений для сфери будівництва: premium lander tridem 8х4*4 оснащений направляючою, що піднімається задньою віссю, вантажопідйомністю 10т і ідеально підходить для встановлення різноманітного технологічного обладнання, а також для маневрування на вузьких і важкодоступних ділянках. на початковому етапі автомобіль буде представлено на ринку франції а, згодом, і в європі в залежності від очікувань наших клієнтів


В рамках виставки Intermat компанія Renault Trucks представила для своїх клієнтів новий концепт моделі Premium Lander в модифікації 8х4*4. Виконання деяких задач на будівельних майданчиках пов’язано з певними обмеженнями. Часто виникає потреба у перевезенні негабаритних і великовагових матеріалів чи обладнання в умовах будівельних майданчиків з обмеженими можливостями для маневрування, а також в досягненні оптимального споживання палива на звичайних дорогах. Автомобіль Premium Lander Tridem з новою колісною формулою 8х4*4, представлений на ринку Франції компанією Renault Trucks, ідеально підходить для виконання таких завдань.

Цей автомобіль розроблено на базі надлегкого шасі 6х4, яке було посилено третьою направляючою, що піднімається задньою віссю. Таке рішення дозволяє полегшити меневрування в режимі заднього ходу, що часто доводиться виконувати, наприклад, під час будівництва об’єктів нерухомості в міських умовах. Радіус повороту автомобіля зменшується на 10-15% в залежності від колісної бази в порівнянні з класичною модифікацією 8х4. Водій має можливість підняти вісь під час пересування по звичайній дорозі з метою зменшення зносу шин і зниження споживання палива автомобілем.

Автомобіль Premium Lander 8×4*4 Tridem — єдиний із запропонованих на ринку, вантажопідйомність задньої вісі якого складає 10т. Цього результату вдалось досягти завдяки тісному співробітництву з двома виробниками покришок Michelin і Goodyear, кожен з яких розробив спеціальну шину розміром 385/65, яку можна встановлювати як на передню так і на задню вісь. Такі характеристики дозволяють встановлювати на Premium Lander 8х4*4 Tridem будь-яке, навіть найважче, технічне обладнання, таке як гідравлічні крани і маніпулятори, каналопромивні установки, різноманітні кузови для перевезення кормів насипом, промислові аспіратори чи кран, що встановлюються на задньому звісі.

Premium Lander Tridem призначений для клієнтів з максимальними вимогами відносно маневреності і можливості встановлення на шасі найрізноманітнішого обладнання. Цей автомобіль було розроблено для задоволення найвищих очікувань і вимог професіоналів у сфері промислового очищення, перевезення промислових відходів чи сипучих матеріалів.

Первісток Premium Lander 8×4*4 Тridem був представлений в рамках виставки Intermat, яка проходила з 16 по 21 квітня 2012 року в Парижі (Вілльпент). В подальшому автомобіль буде оснащено зйомним кузовом для транспортування будівельних відходів.

Перелік моделей, які було представлено на стенді компанії Renault Trucks в рамках виставки Intermat:

— Premium Lander 8×4*4 Tridem (новинка)

— Premium Lander OptiTrack 6×2 тягач (новинка)

— Renault Kerax XTREM 8×4 (новинка)

— Renault Midlum 4×4

— Renault Maxity з кузовом

— Premium Distribution Hybrys Tech з кузовом