30.10.2012

БОРТОВЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИКА OPTIFLEET

Разом з програмою Optifuel Infomax, компанія Renault Trucks пропонує програму Optifleet: власне програмне бортове рішення «під ключ» для контролю та управління автопарком в режимі реального часу. Воно дозволяє автотранспортним підприємствам підвищити свою рентабельність шляхом зниження своїх експлуатаційних витрат.
Проста у використанні і установці, програма Optifleet може бути встановлена ​​з Інтернет-порталу із захищеним доступом на будь-який комп’ютер. Вона не має обмеженого терміну користування та включає одноденний курс навчання на базі клієнта. Програма Optifleet складається з чотирьох модулів на вибір, що дозволяє сконфігурувати її під потреби кожного окремого підприємства.

Модуль «КАРТА» служить для керування функцією географічної локалізації на базі картографічного ресурсу GoogleMapAPIPremier. Він дозволяє користувачеві знати місцезнаходження авто в режимі реального часу і аналізувати історію пройденого маршруту. Цей модуль дозволяє також оптимізувати ходки, уникнути кілометрів-«паразитів» і якісніше обслуговувати клієнтів, інформуючи їх, наприклад, про розрахунковий час прибуття товару.

Модуль технічних даних («КОНТРОЛЬ») дозволяє відслідковувати споживання палива по кожному водію і, відповідно, знижувати витрати кілометражу, зокрема для автопарків, що складаються з машин різних марок. Також, програма Optifleet дозволяє користувачеві надати для клієнта екологічний звіт (двоокис вуглецю, Nox …) за викидами при транспортуванні його товару.

Крім можливості контролю в режимі реального часу роботи водійського складу, програма Optifleet дозволяє також забезпечити відповідність регуляторним вимогам по тахографічній реєстрації роботи машин для економії часу (модуль «КЕРУВАННЯ»). Користувач може запрограмувати дистанційне завантаження даних з пам’яті хронотахографа і водійської картки, які від початку зберігалися на сервері Renault Trucks.

Водій на маршруті також може користуватися інтегрованим в приладну панель інтерфейсом за допомогою бездротової клавіатури (модуль «ЗВ’ЯЗОК»). Це обладнання дозволяє йому обмінюватися інформацією зі своїм керівником по електронній пошті, проглядати свої періоди роботи і передавати GPS-координати точки розвантаження в навігаційній системі PLGarminDezl (опціонально). Цей модуль дозволяє підтримувати в режимі реального часу ефективний обмін інформацією з її реєстрацією між підприємством і водієм з метою забезпечення якісного виконання завдань з надання транспортних послуг для клієнтів з оптимальними витратами і у встановлені терміни.
За допомогою чотирьох модулів на вибір, користувач та водії зможуть найбільш оптимально експлуатувати свої машини, оперативно реагувати на непередбачені обставини і якісніше обслуговувати своїх клієнтів. Кожна з цих опцій передбачає щомісячну абонентську плату за кожну машину від 15 до 60 євро залежно від обраної комбінації модулів. Установлення комутаційного пристрою виробляється серійно у Франції без збільшення вартості автомобіля на моделях Premium Lander, Premium Route і Magnum.

Придбання програми включає одноденний курс для установки програми і навчання із залученням спеціаліста Optifleet на базі клієнта. Програма не вимагає додаткових інвестицій в комп’ютерну техніку, достатньо мати просте підключення до мережі Інтернет. Служба технічної підтримки web-порталу підтримує програму в робочому стані в режимі 24год/добу і 7д/тиждень. Щомісячна абонентська плата без довгострокових зобов’язань включає безлімітне спілкування на всій території Європи, автоматичне оновлення програмного забезпечення і безкоштовну гарячу лінію сервісної підтримки. Програма Optifleet може використовуватися для всіх серійних машин компанії Renault Trucks та інших виробників.

Пропонуючи дві взаємодоповнюючі програми Optifleet і Optifuel Infomax, компанія Renault Trucks є єдиним автовиробником, який пропонує своїм клієнтам повний набір ефективних інструментів для контролю, аналізу і відстеження показників споживання палива, адаптованих для потреб кожного клієнта. Ці програмні інструменти дозволяють досягти скорочення споживання палива як для підприємств малого та середнього бізнесу, так і для великих компаній з великими автомобільними парками. Крім того, вони можуть бути адаптовані до будь-якої сфери діяльності від будівельних до дистрибуції та вантажоперевезень на далекі відстані.

Скорочення споживання палива неможливо досягти простою імпровізацією заходів або порожніми заявами. Протягом багатьох років, компанія Renault Trucks пропонує комплексний підхід для вирішення даної проблематики за допомогою свого пакета Optifuel Solutions.

Для досягнення реальних і стійких у часі результатів компанія Renault Trucks рекомендує використовувати машини відповідної конфігурації зокрема з відповідною тяговою системою, навчати водіїв, контролювати й аналізувати показники споживання палива та оптимізувати парк рухомого складу за допомогою якісного технічного обслуговування і його регулярного оновлення.
Програмні рішення Optifuel Solutions є одним з основних елементів ініціативи All For Fuel Eco компанії Renault Trucks, мета якої полягає в залученні всіх співробітників автовиробника, від розробки і дизайну до фахівців з продажу або ремонту машин, щоб запропонувати своїм клієнтам конкретні і ефективні рішення для постійного вдосконалення їх показників по споживанню палива.