ВІд Мису до Мису

Від Мису до Мису

Renault Trucks adventure : Cape to cape

Від мису до мису – це неймовірна пригода, в яку 1 березня 2009 року поринув Рено Тракс.

Шість Рено Керакс і шість Рено Шерпа поєднали крайню північ з крайнім півднем, проїхавши  шляхами, що визначалися на протязі шести місяців подорожі.

Пригода Рено Тракс – це підприємницький і новаторський дух компанії Рено Тракс у всьому світі. Це також захист своїх цінностей: теплоти взаємовідносин, ефективності і новаторських ідей.

У цій другій пригоді Рено Тракс знов поєднав досвід свого персоналу і конкурентноздатність своєї техніки для завоювання споживачів на нових ринках і заради нових технічних досягнень.

«Подорож пустелею Тенере, експедиція Круїз у пустелі (Croisiere des Sables) і, звичайно, Шовковий шлях — такий маршрут для Рено Тракс, з півночі на південь, став нагодою проїхати міфічними і невідомими шляхами вантажним автомобілем, в екстремальних умовах, відкриваючи для себе культурні і людські особливості, притаманні різним народам світу», говорить Стефано Шмілевськи, Президент Рено Тракс.

Ця пригода відбулася під керівництвом Пьєра-Алена Бранделя, який, на час проекту, залишив свою посаду у відділі зв’язків з пресою, а також Елсі де Ніс, яка відповідала за координацію проекту.

 


Etape 17 : de Sossusvlei a Cape Town par CapeToCape